Alza Benefit slevy - Healthy Eating

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
369 Results
2.7 4×
Watch Price/Availability
Bery Jones Fruit chips apple with cinnamon 100g
Healthy Crisps - without artificial additives, lactose free, gluten free, no added sugar and vegan, allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products and nuts and nut products (all types of nuts), 339 kcal per 100 g, weight 100 g - 1,290 Kč/1 kg
Great price 129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_HC_100B03
Watch Price/Availability
Bery Jones Nut and Fruit Mix in a Tube 450g
Nuts - a mix of nuts and fruit, blanched almonds (15%), natural almonds (15%), cashew nuts WW320 (15%), pineapple (20%), sultanas (20%) and papaya cubes (15%), a healthy snack, for serving with wine or in porridge, delivered in a stylish tube - 664 Kč/1 kg
New arrival 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_MX_0450W03
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Cream of Rice 1000 g doypack, banoffee flavour
Rice Porridge , energy value per 100g: 353 kcal - 314 Kč/1 kg
New arrival 350,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0385
Watch Price/Availability
CANS+ Performance Sparkling Functional Drink with Raspberry Flavour, 8 x 330ml
Flavoured Water - 1,088 Kč/1 l
  359,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTcans007bun
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Cream of Rice 1000 g doypack, white chocolate flavour
Rice Porridge , energy value per 100g: 354 kcal - 314 Kč/1 kg
New arrival 350,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0391
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Cream of Rice 1000 g doypack, double chocolate
Rice Porridge , energy value per 100g: 356 kcal - 314 Kč/1 kg
New arrival 350,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0387
Watch Price/Availability
CANS+ Balance Sparkling Functional Drink with Ginger Flavour, 8 x 330ml
Flavoured Water - 1,088 Kč/1 l
  359,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTcans006bun
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Cream of Rice 1000 g doypack, natural
Rice Porridge , energy value per 100g: 361 kcal - 314 Kč/1 kg
New arrival 350,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0388
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Cream of Rice 1000 g doypack, coconut and chocolate flavour
Rice Porridge , energy value per 100g: 355 kcal - 314 Kč/1 kg
New arrival 350,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0386
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Cream of Rice 1000 g doypack, strawberry-yoghurt flavour
Rice Porridge , energy value per 100g: 355 kcal - 314 Kč/1 kg
New arrival 350,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0390
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Low-Carb Protein Muesli 500 g strawberry-vanilla
Muesli - 655 Kč/1 kg
New arrival 406,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0377
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Low Carb Fitness Mash 600 g Vanilla-Strawberry
Protein Puree - , 337kcal calories per 100g, 25,6g of protein per 100g - 782 Kč/1 kg
New arrival 469,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0372
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Low Carb Fitness Mash 600 g Apple and Cinnamon
Protein Puree - , 337kcal calories per 100g, 25,6g of protein per 100g - 782 Kč/1 kg
New arrival 469,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0370
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Low-Carb Protein Muesli 500 g raspberry-vanilla
Muesli - 655 Kč/1 kg
New arrival 406,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0376
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Low-Carb Protein Muesli 500 g, chocolate and banana flavour
Muesli - - 655 Kč/1 kg
New arrival 406,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0374
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Low-Carb Protein Muesli 500 g blueberry-vanilla
Muesli - 655 Kč/1 kg
New arrival 406,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0373
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Mr. Popper’s – Low-Carb Protein Muesli 500 g, chocolate and coconut flavour
Muesli - - 655 Kč/1 kg
New arrival 406,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0375
4.8 30×
Watch Price/Availability
Bery Jones Dark Chocolate Coffee Beans 500g
Chocolate - crisp texture and distinctive taste, balanced combination of the bitterness of high-quality dark chocolate (90%) with a coffee solids content of at least 38% and a subtle sweetness, ideal for tea, coffee, practical resealable packaging
Great price 299,-
Buy
In stock 1 pcs
Order Code: BJ_CN_500B02
4.5 32×
Watch Price/Availability
Bery Jones Jerky beef natural 100g
Dried Meat Beef - from 1,990 Kč/1 kg
Great price from  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DM_100B09
4.7 364×
Watch Price/Availability
Matcha Tea Bio Harmony 30 x 2 g
Matcha – high quality Japanese green tea in handy sachets, 30 sachets - 11.63 Kč/packet - from 5,817 Kč/1 kg
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTkyo0001
4.6 96×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Wild Chicken with Rice
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 573 kJ, weight 400g - 573 Kč/1 kg
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2592
4.7 88×
Watch Price/Availability
MOVit Energy Tribulus 90 % Anchovy 500 mg 4in1 en, 90 capsules
Tribulus - combination of extracts of St. John's Wort (500 mg), Siberian Ginseng (100 mg), zinc chelate (5 mg) and vitamin B12 (50 μg) in 1 capsule, with 90% saponin content, 90 capsules
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmoe030
4.0 22×
Watch Price/Availability
Bery Jones Beef Jerky classic 100g
Dried Meat Beef - 1,790 Kč/1 kg
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DM_00B10
4.6 100×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Beef goulash with potatoes
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 369 kJ, weight 400g - 623 Kč/1 kg
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2587