Alza Benefit slevy - Healthy Eating

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
369 Results
4.8 76×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Chicken Korma with rice
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 589 kJ, weight 400g - 598 Kč/1 kg
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2588
3.7 14×
Watch Price/Availability
Bery Jones Jerky beef BBQ 100g
Dried Meat - lightly smoked, allergen-free, made in the Czech Republic using traditional drying methods, contains 42g of protein, 100g made from 180g of raw meat, original recipe, great taste and delicate texture, long shelf life, practical resealable zip-lock packaging - 1,790 Kč/1 kg
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DM_00B02
4.9 39×
Watch Price/Availability
GS Milk Thistle 6500 mg, 70 + 30 tablets XXL
Milk Thistle - 6500 mg, extra high dose of milk thistle for a healthy liver and detoxification of the body, with high silymarin content, 260 mg in 1 tablet
  369,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgrns116
4.2 56×
Watch Price/Availability
Bery Jones Biltong beef original 100g
Dried Meat Beef - 2,490 Kč/1 kg
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DM_100B05
3.6 15×
Watch Price/Availability
Bery Jones Jerky beef teriyaki 100g
Dried Meat - gently smoked, allergen-free, made in the Czech Republic using traditional drying methods, contains 41g of protein, 100g made from 180g of raw meat, original recipe, great taste and delicate texture, long shelf life, practical resealable zip-lock packaging - 1,790 Kč/1 kg
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DM_00B04
4.2 24×
Watch Price/Availability
Bery Jones Beef sausages dried original 100g
Dried Meat Beef - 2,290 Kč/1 kg
Great price 229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DM_100B07
4.5 93×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Deer ragout with potato wedges
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 622 kJ, weight 400g - 598 Kč/1 kg
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2586
4.5 147×
Watch Price/Availability
Cemio RED3, 90 + 30 capsules
Dietary Supplement - for prostate care, potency and vitality, African plum to support prostate health, maca to support sexual health and Siberian ginseng to support vitality
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgrns108
4.5 80×
Watch Price/Availability
MOVit Energy Dr. Booster, 60 tablets
Dietary Supplement - taurine (200 mg), caffeine (80 mg), Siberian ginseng extract (20 mg), Ginkgo biloba extract (15 mg) and other herbs, magnesium (20 mg), zinc (1 mg), vitamin C (20 mg) in 1 tablet, other vitamins, vegan formula, 60 + 20 tablets
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MOVDRBDS047
4.6 54×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Rice pudding with plums
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 827 kJ, weight 250g - 636 Kč/1 kg
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2597
4.6 74×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Pork with dumplings and cabbage
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 584 kJ, weight 400g - 573 Kč/1 kg
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2591
4.7 53×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Pork ribs with potatoes
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 394 kJ, weight 400g - 523 Kč/1 kg
  209,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2590
4.3 44×
Watch Price/Availability
ALAVIS MAXIMA Bestier Tribulus 60 capsules
Anabolizer - combination of anemone (300 mg) and zinc (2.4 mg) in 1 capsule, high content of steroidal saponin protodioscin min. 40%, 60 capsules - 8.82 Kč/pcs
  529,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTps0111
4.6 37×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Garden-style chicken with beans
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 396 kJ, weight 400g - 598 Kč/1 kg
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2593
4.9 13×
Watch Price/Availability
Matcha Tea set Hiroki
Matcha Set – complete set for traditional matcha tea preparation, the set includes chawan, chasaka and chasen.
  1,099,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTkyo0027
4.8 19×
Watch Price/Availability
Bery Jones Beef sausages dried piri piri 100g
Dried Meat Beef - 2,290 Kč/1 kg
Great price 229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DM_100B08
4.6 37×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - 100% MEAT: Turkey with onions
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 771 kJ, weight 200g - 1,145 Kč/1 kg
  229,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2595
5.0 5×
Watch Price/Availability
PROM-IN Adaptotest, 120 capsules
Dietary Supplement - Combination of fenugreek (150 mg), KSM-66 Ashwagandha (100 mg), rosehip (50 mg) and other extracts in 1 capsule, blend of plants containing adaptogens, 120 capsules
  599,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpro205
4.5 7×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Penne Bolognese
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1945 kJ, weight 158g - 2,462 Kč/1 kg
  389,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTadv049
4.7 13×
Watch Price/Availability
Matcha Tea set Arata
Matcha Set – complete set for traditional matcha tea preparation, the set includes chawan, chasaka and chasen.
  1,099,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTkyo0025
4.4 36×
Watch Price/Availability
VemoHerb Tribulus Terrestris 90 capsules
Tribulus - extract of Bulgarian Tribulus terrestris, 200 mg in 1 capsule, standardized to 60% protodioscin, furostanol saponins, vegan, 90 + 20 capsules
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTvem001
4.3 23×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Tandoori Quinoa (VEGAN)
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 589 kJ, weight 400g - 573 Kč/1 kg
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT4419
5.0 29×
Watch Price/Availability
Bery Jones Corn in Milk Chocolate 500g
Corn - roasted and salted corn in milk chocolate, packing 500g in resealable packaging - 358 Kč/1 kg
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery204
4.8 16×
Watch Price/Availability
Galmed Milk thistle + curcumin Forte, 60 capsules
Milk Thistle - blend of natural extracts of milk thistle (200 mg), turmeric (50 mg) and piperine (1 mg) in 1 capsule, 60 capsules
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTdst024