24" Sencor SLE 24S602TCS
5 4 ratings
Television - SMART LED, 61cm, HD Ready , 50 / 60Hz, Direct LED,, 2× HDMI, 2× USB, USB recording, WiFi, DLNA, Miracast, HbbTV, Apple TV, Netflix, VESA 200×100, 6 W speaker(s), F
Code:  WS524g4r1 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
24" Sencor SLE 24S602TCS
Specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
21 kWh/1000h
Display resolution
1280 × 720 px
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Energy specifications
F
Energy consumption in SDR mode
21 kWh/1000h
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Maximum brightness
180 nt
Operating system
Operating system
Custom OS
Application
Global applications
NETFLIX, YouTube
Connectivity
Total number of HDMI ports
2 ×
Dimensions and weight
Height without stand
55.2 cm
Depth without stand
8.4 cm
VESA mounting
200×100
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
6 W
Package contents
Control in package
Classic
More Specifications
FAST ČR, a.s., U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany, Czech Republic, [email protected]
Sencor was founded in 1969 in Japan. The name "Sencor" means "a thousand hearts" in Japanese. The company currently distributes its products in more than 25 countries, with extremely diverse offerings in consumer electronics, tablets and phones, office equipment, electronics, cars, and products for the home and kitchen. Sencor is known for dependable quality and attractive design at a reasonable price.
Note:
Questions and answers: 24" Sencor SLE 24S602TCS
Accessories for 24" Sencor SLE 24S602TCS
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" Sencor SLE 24S602TCS
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 24" Sencor SLE 24S602TCS
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" Sencor SLE 24S602TCS
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" Sencor SLE 24S602TCS