Nákupy pod palcem s aplikací Alza

Parní trouby

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Programy trouby
Parní pečení
(62)
Gril
(47)
Pravý horký vzduch
(40)
Spodní ohřev
(36)
Rozmrazování
(31)
Příkon
1750 W
3650 W
-
Vysouvání plechu
Teleskopické
(34)
Závěsné rošty
(20)
Prolisy
(5)
Barva
Bílá
(2)
Černá
(42)
Krémová
(1)
Nerezová
(6)
Oranžová
(1)
Stříbrná
(12)
Šedá
(1)
Výbava
Vnitřní osvětlení
(45)
Časovač
(44)
Displej
(43)
Tlumené zavírání dvířek
(42)
Dětská pojistka
(35)
Energetická třída
A++
(6)
A+
(40)
A
(8)
Objem
29 l
77 l
-
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Parní trouby se v posledních letech těší čím dál větší oblibě. Vaření a pečení v páře totiž přináší spoustu výhod pro zdraví a pokrmy připravované tímto způsobem jsou navíc často mnohem chutnější. Co všechno parní trouba umí a jak vybrat tu nejlepší právě pro vás?

Pokračovat

Parní trouba je ideálním pomocníkem do moderní kuchyně

Parní trouba potěší možností zdravější přípravy jídel i svou multifunkčností. Slouží totiž nejen k pečení, ale i k vaření, grilování, pošírování a rozmrazování. A pokud navíc disponuje funkcí horkého vzduchu, umožní vám vychutnávat si pokrmy s křupavou kůrkou. Jaké další výhody parní trouba přináší?

 • Zdravá příprava pokrmů s uchováním většiny vitamínů a minerálních látek.
 • Připravené pokrmy jsou dietní, jelikož se nemusí použít ani gram přidaného tuku.
 • Moučníky budou lépe vykynuté a pečené maso bude mít na povrchu zlatou kůrčičku, ale uvnitř zůstane krásně šťavnaté.
 • Kombinovaná parní trouba zvládne vařit, péct, grilovat.
 • Multifunkční parní trouba plně nahradí mikrovlnnou troubu, horkovzdušnou troubu i parní hrnec.
 • Vyšší pořizovací cena.

Jak funguje parní trouba a jak se liší od trouby s parní funkcí?

Samostatná parní trouba disponuje nádržkou na vodu, kterou vysoká teplota promění páru a ta je následně rovnoměrně distribuována do celého prostoru trouby. Do trouby s parní funkcí se voda nalévá přímo na dno, takže distribuce páry není rovnoměrná a nedochází tak k plnohodnotnému parnímu pečení. Trouba s parní funkcí tak představuje spíše kompromis mezi parní a klasickou troubou.

Parní trouba a domácí konvektomat jsou tytéž spotřebiče

Nejste si jistí, zda se zaměřit na konvektomat nebo parní troubu a jak se tyto dva spotřebiče vlastně liší? Klasické konvektomaty se používají převážně v profesionálních kuchyních, čemuž odpovídají i jejich nadstandardní rozměry. Jako domácí konvektomat se označuje právě parní trouba, takže mezi těmito spotřebiči rozdíl není.

Jak na výběr parní trouby?

Při výběru parní trouby je třeba zohlednit hned několik parametrů. Jelikož je parní trouba vestavná, tím nejdůležitějším jsou samozřejmě rozměry pro vestavbu, které je třeba důkladně ověřit. Na co dalšího se zaměřit?

Jaký objem by měla mít parní trouba?

Při výběru parní trouby je objem velmi důležitým parametrem. Aby byla vaše nová parní trouba dostatečně velká, je třeba zohlednit jak počet členů vaší domácnosti, tak i četnost využití.

 • Pro 1 až 2 osoby v domácnosti stačí parní trouba o objemu 35 až 43 litrů.
 • Pro 3 až 4 osoby je ideální parní trouba o objemu 40 až 70 litrů.
 • Pro domácnosti s více než 4 členy jsou vhodné parní trouby s objemem nad 70 litrů.

Konvektomaty pro domácnost nabízí spoustu programů

Před výběrem parní trouby také přemýšlejte o tom, jaké pokrmy nejčastěji připravujete a podle toho se zaměřte i na programovou nabídku spotřebiče. Konvektomaty pro domácnost nabízí téměř shodné programy jako klasické trouby. Kromě těch běžných, jako je horní či spodní ohřev, se můžete setkat i méně tradičními programy.

 • Pravý horký vzduch vám umožní vychutnávat si dokonale propečené pokrmy s křupavou kůrkou, díky čemuž z parní trouby udělá klasickou pečicí troubu, a zároveň si budete moci nadále užívat výhody parního pečení.
 • Ventilátor rozfoukává horký vzduch po celém prostoru trouby a pokrm je tak rovnoměrně propečený. Je vhodný maximálně pro dva plechy najednou.
 • Kruhové topné těleso umožňuje přípravu více jídel současně na dvou a více úrovních, přičemž všechny pokrmy budou správně propečené a jednotlivé vůně se nepromísí.
 • Rozmrazování vám umožní maximálně šetrným způsobem rozmrazovat maso i další potraviny.
 • Stupeň na pizzu propeče oblíbenou pochoutku přesně podle jejích specifických potřeb.
 • Program gril umožňuje přípravu grilovaných pochoutek v pohodlí domova.
 • Přednastavené programy nastaví teplotu, dobu přípravy i stupeň vlhkosti podle toho, co aktuálně pečete. Vybrat si můžete z několika nabízených receptů.
 • Mikrovlnný ohřev slouží k rychlému a snadnému ohřevu pokrmů. Trouba s touto funkcí plně zastoupí mikrovlnnou troubu.
 • Statické pečení aktivuje všechna topná tělesa v troubě, takže jsou pokrmy propékány zcela rovnoměrně. Ideální je například na pečení chleba, kynutých pokrmů a moučníků.

Vestavná parní trouba musí zapadnout do kuchyňské linky

Aby nová parní trouba do kuchyně co nejlépe zapadla, nezapomeňte si důkladně ověřit její rozměry pro vestavbu. Rozměry trouby totiž nemusí korespondovat s otvorem v kuchyňské lince. Parní trouby jsou k dostání v několika velikostech. Máte-li tedy v kuchyni méně prostoru, snadno seženete i malý konvektomat.

Jaká je nejlepší parní trouba a jak ji poznat? Váháte-li při výběru té správné parní trouby, recenze zákazníků a jejich zkušenosti vám zaručeně napoví.

I údržba hraje roli. Jaké programy může parní trouba nabídnout?

Čištění trouby není příliš oblíbená činnost, proto se jej výrobci snaží co nejvíce zjednodušit. Jednou z nemalých výhod parní trouby je právě snazší údržba. Parní trouba je obvykle vybavena funkcí samočištění, přičemž vybírat můžete z těchto technologií.

 • Parní čištění je díky parní technologii trouby nejrozšířenější. Stačí jen do trouby nalít vodu, pustit program a poté uvolněné nečistoty setřít hadříkem.
 • Pyrolýza funguje tak, že troubu zahřeje až na 500 °C, čímž se spálí nečistoty, tuky a usazeniny. Zbylý popel pak rovněž stačí setřít hadrem.
 • Katalytické čistění využívají parní trouby se speciálním povrchem. Ten do sebe během pečení vtáhne mastnotu a rovnou ji odstraní, takže trouba zůstává čistá.

Parní trouba může mít teleskopické nebo závěsné rošty

Jednotlivé modely trub se liší i provedením roštů. Pokud má parní trouba teleskopické výsuvné rošty, je manipulace s plechy a pekáči o poznání bezpečnější – můžete je totiž vytáhnout, aniž byste je museli přidržovat. Závěsné rošty toto naopak neumožňují.

i

Vaření a pečení v páře patří mezi moderní způsoby přípravy jídel. Parní trouby jsou tak k dostání od řady výrobců. Mezi jedny z nejznámějších patří AEG, Bosch a Electrolux.

Jaké další funkce může nabídnout parní trouba?

Kromě samotných pečicích programů je při výběru třeba zvážit i další funkce, které parní trouba nabízí. Jestliže pečete jen občas, budou vám stačit základní funkce. Jiné požadavky na funkční výbavu však budou mít domácnosti, kde se peče každý den nebo rodiny s malými dětmi.

 • Časovač umožňuje nastavit si dobu pečení, takže budete mít jistotu, že pokrm nespálíte.
 • Tlumené zavírání dvířek zajišťuje tiché, a především šetrné zavírání dvířek trouby.
 • Studené dveře trouby ocení domácnosti s malými dětmi. Ať už pečete na jakoukoliv teplotu, dvířka zůstávají chladná, a tím pádem i bezpečná.
 • Ochlazování rovněž slouží k minimalizaci rizika popálení, a navíc zabraňuje tepelným ztrátám.
 • Termosonda kontroluje nastavenou teplotu uvnitř pokrmu, což oceníte zejména u pečení masa. Stačí ji vpíchnout do masa a nastavit požadovanou teplotu.
 • Dětská pojistka zabraňuje nenechavým dětským prstíkům ovládat troubu.


Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Vestavná trouba - rozměry 59,4 × 59,6 × 56,9 cm (V׊×H), parní, objem 72 l, vybavena grilem, spodním ohřevem, pravým horkým vzduchem, programem na pizzu, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 3490 W, dětská pojistka, elektronická regulace teploty, termosonda, tlumené zavírání dvířek a vnitřní osvětlení, 2 plechy a 1 rošt v balení, dálkové ovládání a mobilní aplikace, připojení přes Wi-Fi a Bluetooth, kompatibilní s My Electrolux Kitchen, katalytické čištění trouby, energetická třída A+, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
12 390,-

2.
BOSCH HRG5580S0 Serie 6 Skladem > 5 ks
Vestavná trouba - rozměry 59,5 × 59,4 × 54,8 cm (V׊×H), parní, objem 71 l, vybavena 10 režimy pečení, programem rychlého předehřátí, grilem, spodním ohřevem, kruhovým topným tělesem, pravým horkým vzduchem, programem na pizzu, ventilátorem, se závěsnými rošty, příkon 3600 W, 3vrstvé sklo dvířek, dětská pojistka, displej, dotykové ovládání, elektronická regulace teploty, studené dveře trouby, tlumené zavírání dvířek a vnitřní osvětlení, 1 plech a 1 rošt v balení, katalytické čištění trouby, energetická třída A, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
16 890,-

3.
ELECTROLUX 900 SENSE CookView EOA9S31CX Na objednávku – termín upřesníme 4 ks
Vestavná trouba - rozměry 59,4 × 59,5 × 56,7 cm (V׊×H), parní, objem 70 l, vybavena programem rychlého předehřátí, grilem, spodním ohřevem, kruhovým topným tělesem, pravým horkým vzduchem, rozmrazováním, ventilátorem, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 3500 W, časovač, dětská pojistka, displej, dotykové ovládání, termosonda a vnitřní osvětlení, parní čištění trouby, energetická třída A++, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
42 990,-

Další nejprodávanější
62 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
5,0
ELECTROLUX 600 PRO SteamBake EOD6C77WX
Vestavná trouba - rozměry 59,4 × 59,6 × 56,9 cm (V׊×H), parní, objem 72 l, vybavena grilem, spodním ohřevem, pravým horkým vzduchem, programem na pizzu, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 3490 W, dětská pojistka, elektronická regulace teploty, termosonda, tlumené zavírání dvířek a vnitřní osvětlení, 2 plechy a 1 rošt v balení, dálkové ovládání a mobilní aplikace, připojení přes Wi-Fi a Bluetooth, kompatibilní s My Electrolux Kitchen, katalytické čištění trouby, energetická třída A+, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
Koupit s kódem ELECTROLUXDUBEN15 10 532,-
12 390,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: ELXTR077
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
ELECTROLUX 800 PRO SteamBoost EOB7S31X - Vestavná trouba Doručení na
prodejnu zdarma
4,3
ELECTROLUX 800 PRO SteamBoost EOB7S31X
Vestavná trouba - rozměry 59,4 × 59,5 × 56,7 cm (V׊×H), parní, objem 70 l, vybavena programem rychlého předehřátí, grilem, horním, spodním ohřevem, pravým horkým vzduchem, rozmrazováním, programem na pizzu, ventilátorem, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 3500 W, časovač, dětská pojistka, displej, dotykové ovládání, elektronická regulace teploty, termosonda a vnitřní osvětlení, parní čištění trouby, energetická třída A+, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
23 490,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: FBT6101e
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
BOSCH HSG7361B1 Serie 8 - Vestavná trouba Doprava
zdarma
BOSCH HSG7361B1 Serie 8
Vestavná trouba - rozměry 59,5 × 59,4 × 54,8 cm (V׊×H), parní, objem 71 l, vybavena programem rychlého předehřátí, grilem, spodním ohřevem, pravým horkým vzduchem, se závěsnými rošty, příkon 3600 W, časovač, dětská pojistka, displej, tlumené zavírání dvířek a vnitřní osvětlení, 3 plechy a 1 rošt v balení, dálkové ovládání, diagnostika závad a mobilní aplikace, připojení přes Wi-Fi, kompatibilní s Home Connect a Amazon Alexa, energetická třída A+, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
+Dárek Výsuv do trouby Bosch v hodnotě 1 549,-
34 990,-
Skladem 4 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: BOTRO104
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
MIELE DG 2840 Obsidian černá - Vestavná trouba Varianty Doručení na
prodejnu zdarma
MIELE DG 2840 Obsidian černá
Vestavná trouba - rozměry 45,5 × 59,5 × 56,9 cm (V׊×H), parní, objem 40 l, vybavena rozmrazováním, se závěsnými rošty, příkon 3600 W, 2vrstvé sklo dvířek, časovač, displej, dotykové ovládání, elektronická regulace teploty, studené dveře trouby, termostat, tlumené zavírání dvířek a vnitřní osvětlení, 1 rošt v balení, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
40 990,-
Skladem 1 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: MIETR014
5,0
BOSCH HRG5580S0 Serie 6
Vestavná trouba - rozměry 59,5 × 59,4 × 54,8 cm (V׊×H), parní, objem 71 l, vybavena 10 režimy pečení, programem rychlého předehřátí, grilem, spodním ohřevem, kruhovým topným tělesem, pravým horkým vzduchem, programem na pizzu, ventilátorem, se závěsnými rošty, příkon 3600 W, 3vrstvé sklo dvířek, dětská pojistka, displej, dotykové ovládání, elektronická regulace teploty, studené dveře trouby, tlumené zavírání dvířek a vnitřní osvětlení, 1 plech a 1 rošt v balení, katalytické čištění trouby, energetická třída A, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
16 890,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: BOTRO79
BOSCH HSG636BB1 Serie 8 - Vestavná trouba Doručení na
prodejnu zdarma
4,8
BOSCH HSG636BB1 Serie 8
Vestavná trouba - rozměry 59,5 × 59,4 × 54,8 cm (V׊×H), parní, objem 71 l, vybavena 10 režimy pečení, grilem, horním, spodním ohřevem, pravým horkým vzduchem, rozmrazováním, programem na pizzu, ventilátorem, se závěsnými rošty, 3vrstvé sklo dvířek, časovač, dětská pojistka, displej, dotykové ovládání, elektronická regulace teploty, tlumené zavírání dvířek, velkoplošný gril a vnitřní osvětlení, parní čištění trouby, energetická třída A+, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
30 290,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: BOTRO48
GORENJE BSA6747A04BGWI - Vestavná trouba Varianty
4,8 11×
GORENJE BSA6747A04BGWI
Vestavná trouba - rozměry 59,5 × 59,5 × 56,4 cm (V׊×H), parní, objem 77 l, vybavena programem rychlého předehřátí, grilem, horním, spodním ohřevem, kruhovým topným tělesem, programem pro ohřev talířů, pravým horkým vzduchem, rozmrazováním, ventilátorem, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 3500 W, 3vrstvé sklo dvířek, displej, dotykové ovládání, ochlazovací systém, studené dveře trouby, termosonda a vnitřní osvětlení, 2 plechy a 1 rošt v balení, kompatibilní s ConnectLife, katalytické čištění trouby, energetická třída A+, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
12 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: GORTR079
5,0
ETA 278590000 + k dvěma vestavným spotřebičům dárek po registraci
Vestavná trouba - rozměry 59,5 × 59,5 × 56,7 cm (V׊×H), parní, objem 70 l, vybavena grilem, horním, spodním ohřevem, kruhovým topným tělesem, rozmrazováním, programem na pizzu, ventilátorem, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 2400 W, 3vrstvé sklo dvířek, časovač, dětská pojistka, displej, studené dveře trouby, tlumené zavírání dvířek a vnitřní osvětlení, 2 plechy a 1 rošt v balení, energetická třída A+, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
8 199,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: ETAVT002
GORENJE BSA6747A04XWI - Vestavná trouba Varianty
4,8 11×
GORENJE BSA6747A04XWI
Vestavná trouba - rozměry 59,5 × 59,5 × 56,4 cm (V׊×H), parní, objem 77 l, vybavena programem rychlého předehřátí, grilem, horním, spodním ohřevem, kruhovým topným tělesem, programem pro ohřev talířů, pravým horkým vzduchem, rozmrazováním, ventilátorem, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 3500 W, 3vrstvé sklo dvířek, časovač, displej, dotykové ovládání, ochlazovací systém, povrch proti otiskům prstů, studené dveře trouby a vnitřní osvětlení, 2 plechy a 1 rošt v balení, kompatibilní s ConnectLife, katalytické čištění trouby, energetická třída A+, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
11 390,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: GORTR080
5,0
BOSCH HRA334EB1 Serie 4
Vestavná trouba - rozměry 59,5 × 59,4 × 54,8 cm (V׊×H), parní, objem 71 l, vybavena grilem, spodním ohřevem, kruhovým topným tělesem, pravým horkým vzduchem, programem na pizzu, ventilátorem, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 3400 W, časovač, dětská pojistka, displej, dotykové ovládání a termostat, 1 plech a 1 rošt v balení, katalytické čištění trouby, energetická třída A, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
11 090,-
Skladem 4 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: BOTRO80
5,0
GORENJE BCS747S34X
Vestavná trouba - rozměry 59,5 × 59,5 × 54,6 cm (V׊×H), parní, objem 73 l, vybavena programem rychlého předehřátí, grilem, rozmrazováním, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 3400 W, časovač, ochlazovací systém, tlumené zavírání dvířek, velkoplošný gril a vnitřní osvětlení, 3 plechy a 1 rošt v balení, energetická třída A+, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
14 990,-
Skladem 4 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: GORTR002
4,5
ELECTROLUX 600 PRO SteamBake EOD5C70BX
Vestavná trouba - rozměry 59 × 59,4 × 56 cm (V׊×H), parní, objem 65 l, vybavena grilem, spodním ohřevem, pravým horkým vzduchem, příkon 2750 W, časovač, dětská pojistka, termostat a vnitřní osvětlení, energetická třída A, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
7 290,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: ELXTR056
4,4
CONCEPT ETV8960bcN BLACK
Vestavná trouba - rozměry 59,6 × 59,5 × 54,6 cm (V׊×H), parní, objem 72 l, vybavena programem rychlého předehřátí, grilem, kruhovým topným tělesem, pravým horkým vzduchem, rozmrazováním, programem na pizzu, ventilátorem, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 3150 W, 3vrstvé sklo dvířek, časovač, dětská pojistka, displej, dotykové ovládání, ochlazovací systém, termosonda, tlumené zavírání dvířek a vnitřní osvětlení, 1 plech a 1 rošt v balení, parní čištění trouby, energetická třída A+, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
15 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: CONTR018
5,0
GORENJE BSA6737ORAW
Vestavná trouba - rozměry 59,5 × 59,5 × 56,4 cm (V׊×H), parní, objem 77 l, vybavena pravým horkým vzduchem, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 3500 W, 2vrstvé sklo dvířek, časovač, ochlazovací systém, povrch proti otiskům prstů, tlumené zavírání dvířek a vnitřní osvětlení, katalytické čištění trouby, energetická třída A, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
12 590,-
Skladem 2 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: GORTR078
De Dietrich DOR7586BB - 4 roky záruka po registraci
Vestavná trouba - rozměry 58,5 × 56 × 55 cm (V׊×H), parní, objem 73 l, vybavena průvodcem pečení, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 3135 W, studené dveře trouby a tlumené zavírání dvířek, pyrolytické čištění trouby, energetická třída A+, síťový kabel bez zástrčky součástí balení, k zapojení spotřebiče je potřeba elektrikář
49 990,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: ELMTR037
GORENJE BSAX6737E08BG
Vestavná trouba - rozměry 59,5 × 59,5 × 56,4 cm (V׊×H), parní, objem 77 l, vybavena programem rychlého předehřátí, grilem, horním, spodním ohřevem, kruhovým topným tělesem, rozmrazováním, programem na pizzu, ventilátorem, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 3500 W, 2vrstvé sklo dvířek, elektronická regulace teploty, ochlazovací systém, studené dveře trouby, tlumené zavírání dvířek a vnitřní osvětlení, 2 plechy a 1 rošt v balení,, energetická třída A, k zapojení spotřebiče je potřeba elektrikář
Novinka
11 990,-
Skladem 4 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: GORTR093
ELECTROLUX 700 SteamCrisp EOC8P39WX - Vestavná trouba Doručení na
prodejnu zdarma
ELECTROLUX 700 SteamCrisp EOC8P39WX
Vestavná trouba - rozměry 59,4 × 59,5 × 56,7 cm (V׊×H), parní, objem 72 l, vybavena grilem, spodním ohřevem, programem pro ohřev talířů, pravým horkým vzduchem, rozmrazováním, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 3390 W, 3vrstvé sklo dvířek, časovač, studené dveře trouby a termosonda, 2 plechy a 1 rošt v balení, dálkové ovládání, hlasové ovládání a mobilní aplikace, připojení přes Wi-Fi, kompatibilní s My Electrolux Kitchen, pyrolytické čištění trouby, energetická třída A+, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
24 390,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: ELXTR064
De Dietrich DOS7585A - Vestavná trouba Varianty
De Dietrich DOS7585A - 4 roky záruka po registraci
Vestavná trouba - rozměry 58,5 × 56 × 55,5 cm (V׊×H), parní, objem 73 l, vybavena grilem, spodním ohřevem, pravým horkým vzduchem, průvodcem pečení, rozmrazováním, ventilátorem, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 2645 W, studené dveře trouby, pyrolytické čištění trouby, energetická třída A+, síťový kabel bez zástrčky součástí balení, k zapojení spotřebiče je potřeba elektrikář
44 990,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: ELMTR033
De Dietrich DOR7586A - 4 roky záruka po registraci
Vestavná trouba - rozměry 58,5 × 56 × 55 cm (V׊×H), parní, objem 73 l, vybavena průvodcem pečení, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 3135 W, studené dveře trouby a tlumené zavírání dvířek, pyrolytické čištění trouby, energetická třída A+, síťový kabel bez zástrčky součástí balení, k zapojení spotřebiče je potřeba elektrikář
49 990,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: ELMTR035
MIELE DGM 7440 - Vestavná trouba Doručení na
prodejnu zdarma
MIELE DGM 7440
Vestavná trouba - rozměry 45,5 × 59,5 × 56,9 cm (V׊×H), parní, objem 40 l, vybavena grilem, mikrovlnným ohřevem, rozmrazováním, statickým pečením, se závěsnými rošty, příkon 3300 W, 2vrstvé sklo dvířek, časovač, dětská pojistka, displej, dotykové ovládání, elektronická regulace teploty, ochlazovací systém, studené dveře trouby, termostat a vnitřní osvětlení, připojení přes Wi-Fi, kompatibilní s Miele@home, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
71 990,-
Skladem 1 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: MIETR020
BRANDT BOP7537LX - 4 roky záruka po registraci
Vestavná trouba - rozměry 59,6 × 59,2 × 54,4 cm (V׊×H), parní, objem 73 l, vybavena grilem, pravým horkým vzduchem, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 3385 W, 4vrstvé sklo dvířek, časovač, displej, studené dveře trouby, tlumené zavírání dvířek a vnitřní osvětlení, pyrolytické čištění trouby, energetická třída A+, síťový kabel bez zástrčky součástí balení, k zapojení spotřebiče je potřeba elektrikář
18 990,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: BRVTR003
FAGOR 8H-875TCN
Vestavná trouba - rozměry 59,5 × 59,5 × 57,5 cm (V׊×H), parní, objem 77 l, vybavena grilem, horním, spodním ohřevem, kruhovým topným tělesem, pravým horkým vzduchem, průvodcem pečení, ventilátorem, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 3600 W, 3vrstvé sklo dvířek, dětská pojistka, displej, dotykové ovládání, studené dveře trouby a vnitřní osvětlení, 2 plechy a 1 rošt v balení, parní čištění trouby, energetická třída A+, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
15 590,-
Skladem 5 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: FAGTR007
Brandt BOR7586BB
Vestavná trouba - rozměry 59,6 × 59,2 × 54,4 cm (V׊×H), parní, objem 73 l, vybavena grilem, pravým horkým vzduchem, průvodcem pečení, rozmrazováním, disponuje teleskopickým vysouváním plechu, příkon 3385 W, 4vrstvé sklo dvířek, displej, studené dveře trouby a tlumené zavírání dvířek, 3 plechy a 1 rošt v balení, pyrolytické čištění trouby, energetická třída A+, síťový kabel bez zástrčky součástí balení, k zapojení spotřebiče je potřeba elektrikář
39 990,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: BOR7586BB
BOSCH HSG7361W1 Serie 8 - Vestavná trouba Doprava
zdarma
BOSCH HSG7361W1 Serie 8
Vestavná trouba - rozměry 59,5 × 59,4 × 54,8 cm (V׊×H), parní, objem 71 l, vybavena programem rychlého předehřátí, grilem, spodním ohřevem, pravým horkým vzduchem, se závěsnými rošty, příkon 3600 W, časovač, dětská pojistka, displej, tlumené zavírání dvířek a vnitřní osvětlení, 3 plechy a 1 rošt v balení, dálkové ovládání, diagnostika závad a mobilní aplikace, připojení přes Wi-Fi, kompatibilní s Home Connect a Amazon Alexa, energetická třída A+, síťový kabel se zástrčkou součástí balení
+Dárek Výsuv do trouby Bosch v hodnotě 1 549,-
33 890,-
Skladem 3 ks
Dovezeme, vyneseme, namontujeme.
Info
Objednací kód: BOTRO105

Parní trouby

etaNové vestavné trouby a varné desky ETA oslní osobitým designem i chytrými funkcemi Nová generace multifunkčních vestavných trub a varných desek značky ETA nabízí moderní způsob vaření i zdravou přípravu pokrmů. Vynikají pokročilými programy i nadčasovými funkcemi, takže jsou ideálním řešením jak pro začínající kulináře, tak pokročilé gurmány.
Nejkrásnější svátky v roce si žádají důkladnou přípravu a promyšlené menu, se kterým překvapíte své blízké. Pokud vám však společnost v kuchyni bude dělat multifunkční vestavná trouba Whirlpool z řady New Actual nebo myčka Whirlpool MaxiSpace, můžete si být jisti, že...
Seznamte se s novou generací multifunkčních vestavných trub z řady New Actual, které představují moderní způsob vaření v dostupné cenové relaci. Vynikají inovativními funkcemi i pokročilými programy, což ocení jak začínající kulináři, tak pokročilí gurmáni.
parní troubaPečení v páře: Nejmodernější způsob přípravy zdravých pokrmů Uvažujete o pořízení nové vestavěné trouby? Pak by vám neměl uniknout nový směr, kterým se moderní trouby vydaly. Klasické pečení pomalu nahrazuje parní, které je zdravější, pohodlnější a často také rychlejší. Více informací na toto téma a také inspiraci pro parní...
Ventilátory jsou nedílnou součástí horkovzdušných trub. Jejich hlavní funkcí je rozvádět horký vzduch rovnoměrně po celém vnitřním prostoru trouby. Přečtěte si více o tom, jak ventilátor v troubě funguje.
Moderní trouby disponující inovativní funkcí samočištění vám v mnohém usnadní údržbu i vyřeší častý dotaz jak vyčistit troubu. Samočistících funkcí je však více, a proto přinášíme stručný přehled i popis toho, jak konkrétně probíhá  pyrolýza, katalytické čištění...
Více článků Všechny články

Parní trouby

V kategorii Parní trouby máme právě teď na Alza.cz celkem 62 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné parní trouby Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší parní trouby Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší parní trouby Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v parní trouby recenze
P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací