40" Samsung UE40H5303
4.7 19 ratings
Television - SMART LED, 101 cm screen size, 1920x1080, 100Hz, DVB-T/C, 2x HDMI, 1x SCART, 2x USB, WiFi ready, 2x 10W speakers, football mode, Energy efficiency class A+
Code:  WR445b4 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
40" Samsung UE40H5303
Specifications
Technology
LED
Multimedia features
Light sensor
Tuner type
DVB-C
Height without stand
55.1 cm
Depth without stand
9.33 cm
Screen
Technology
LED
TV functions
Multimedia features
Light sensor
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
55.1 cm
Depth without stand
9.33 cm
Colour
Colour
Black
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 40" Samsung UE40H5303
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 40" Samsung UE40H5303
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 40 "Samsung UE40H5303
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 40 "Samsung UE40H5303
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 40" Samsung UE40H5303