Xiaomi Redmi Buds 8 Active White

4,4 129 hodnocení
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, True Wireless, pecky, hybridní potlačení hluku, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.4, přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, certifikace IP54, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, měnič 14,2 mm, výdrž baterie až 37 h (7 h+30 h)
  419,-
Nakupte zrychleně do AlzaBoxu nebo na prodejnu.
Přidat do seznamu
Xiaomi Redmi Buds 8 Active White 419,- Rozbaleno - skladem > 5 ks
Do košíku

Xiaomi Redmi Buds 8 Active White

Xiaomi Redmi Buds 8 Active White je téměř nové zboží, v perfektním stavu a s plnou zárukou. Původní balení ale už někdo otevřel před vámi. Proč? Mohlo jít o nevhodný dárek. Detailní informace zde.

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi Buds 8 Active White přinášejí pohodlné každodenní používání, stabilní připojení a dlouhou výdrž baterie. Polopecková konstrukce (semi-in-ear) je navržena tak, aby přirozeně kopírovala tvar ucha a umožňovala pohodlný poslech i při delším nošení. Velký 14,2mm dynamický měnič poskytuje vyvážený zvuk s jasnými výškami a zřetelnými vokály. Bluetooth 5.4 zajišťuje stabilní bezdrátové připojení a nízkou spotřebu energie. S nabíjecím pouzdrem dosahují sluchátka celkové výdrže až 37 hodin přehrávání, takže jsou vhodná pro každodenní poslech hudby, podcastů i telefonování. 

Sluchátka Alza.cz

Bluetooth 5.4

Typ připojení
Sluchátka Alza.cz

AI potlačení hluku při hovorech

Potlačení hluku
Sluchátka Alza.cz

37 hodin (7 + 30)

Výdrž baterie
Sluchátka Alza.cz

Integrovaný

Konstrukce mikrofonu
Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi Buds 8 Active White

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Xiaomi Redmi Buds 8 Active White

  • Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi Buds 8 Active White využívají polopeckovou konstrukci semi-in-ear pro pohodlné nošení během celého dne
  • Dynamický měnič 14,2 mm s titanovou membránou zajišťuje čistý a detailní zvuk
  • Bezdrátové připojení sluchátek probíhá prostřednictvím Bluetooth 5.4
  • Sluchátka podporují zvukové kodeky SBC a AAC pro kvalitní přenos hudby
  • Systém potlačení hluku při hovorech využívá 2 mikrofony a algoritmus AI
  • Sluchátka Xiaomi Redmi Buds 8 Active White dosahují výdrže až 7 hodin přehrávání na jedno nabití
  • Nabíjecí pouzdro prodlužuje celkovou výdrž sluchátek až na 37 hodin
  • V aplikaci Xiaomi Earbuds lze upravit nastavení ekvalizéru a ovládacích gest
  • Odolnost IP54 chrání sluchátka proti prachu a stříkající vodě

Velký měnič pro čistý a dynamický zvuk

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi Buds 8 Active White jsou vybavena 14,2mm dynamickým měničem s titanovou membránou, který podporuje přesnější reprodukci středních a vysokých frekvencí. Titanová úprava zlepšuje odezvu membrány a přispívá k čistším vokálům i detailnějším hudebním nástrojům. Výsledkem je vyvážený zvuk vhodný pro různé hudební žánry i mluvené slovo. 

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi Buds 8 Active White

Stabilní připojení a přizpůsobení zvuku

Sluchátka Xiaomi Redmi Buds 8 Active White využívají technologii Bluetooth 5.4, která přináší stabilní spojení a efektivní hospodaření s energií. V aplikaci Xiaomi Earbuds lze upravit nastavení ekvalizéru a vybrat jeden z několika zvukových profilů. K dispozici je také možnost vytvořit vlastní nastavení ekvalizéru podle osobních preferencí. 

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi Buds 8 Active White

Výdrž až 37 hodin s nabíjecím pouzdrem

Vestavěná baterie poskytuje přibližně 7 hodin přehrávání na jedno nabití, zatímco nabíjecí pouzdro prodlužuje celkovou výdrž až na 37 hodin. Nabíjení probíhá prostřednictvím konektoru USB-C, takže sluchátka lze snadno dobíjet doma, v kanceláři nebo na cestách. 

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi Buds 8 Active White

Technické specifikace

  • Měniče: dynamické, 14mm
  • Provedení: polopeckové, semi-in-ear
  • Potlačení hluku: AI potlačení hluku při hovorech
  • Frekvenční odezva: 20 Hz až 20 kHz
  • Podporované zvukové formáty: SBC, AAC
  • Vodotěsnost: Ano, IP54
  • Připojení: Bluetooth 5.4
  • Mikrofon: integrovaný s potlačením šumu
  • Hmotnost: sluchátko 3,8 g, celková hmotnost 35,6 g

Obsah balení

  • Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi Buds 8 Active
  • Nabíjecí pouzdro
  • Uživatelská příručka
Sluchátka Alza.cz

Bluetooth kodeky

Bluetooth kodek ovlivňuje kvalitu přenosu. SBC je základní, AAC nabízí vyšší kvalitu pro Apple zařízení, aptX nebo LDAC přináší lepší zvuk i u zařízení s Androidem.

Parametry a specifikace

Porovnat
Provedení
Pecky
Konstrukce
Uzavřená
Mikrofon
Ano
Bezdrátové připojení
Ano
Typ připojení
Bluetooth

Typ sluchátek

Provedení
Pecky
Konstrukce
Uzavřená
Mikrofon
Ano

Připojení

Bezdrátové připojení
Ano
Typ připojení
Bluetooth
Verze Bluetooth
5.4

Charakteristika sluchátek

Frekvence od
20 Hz
Frekvence do
20 000 Hz
Velikost měniče
14,2 mm

Baterie

Maximální výdrž baterie
37 h
Výdrž baterie (sluchátka)
7 h
Výdrž baterie (pouzdro)
30 h
Nabíjení akumulátoru
USB-C

Barva

Barva
Bílá

Hmotnost

Hmotnost
35,6 g

Počet sluchátek

Počet sluchátek
2 (stereo)

Nabíjení // EU směrnice

Adaptér v balení
Bez nabíječky
Více parametrů

Xiaomi Technology Netherland B.V, Prinses Beatrixlaan 582, 2595 BM, The Hague, The Netherlands, www.mi.com, [email protected]


Česká infolinka pro fanoušky Xiaomi

Čeští uživatelé Xiaomi mohou nyní rychle a bez zbytečných průtahů řešit své problémy prostřednictvím servisní linky. Pro technické dotazy nás kontaktujte na [email protected]

00420 800 701 541
Poznámka:

Na baterii či akumulátor, které mohou být součástí produktu, se vztahuje doba životnosti v délce šesti měsíců, protože se jedná o spotřební materiál.


Na baterii či akumulátor, které mohou být součástí produktu, se vztahuje doba životnosti v délce šesti měsíců, protože se jedná o spotřební materiál.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.

Dobrý den. Existují nějaké návleky nebo přichycení pro zlepšení držení v uchu?

Příslušenství pro Xiaomi Redmi Buds 8 Active White