24" Sencor SLE 24S830MB
4.5 13 ratings
We will bring it up. We will mount it on the wall. Choose a time.
Info
Television - SMART LED, 61cm, HD Ready , 50 / 60Hz (50Hz), Direct, HDR10, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 3× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, webOS, VESA 100×100, 10 W speaker(s), Dolby Digital Plus (E-AC-3), E
Price Guarantee
Installment calculator 9,9%‎  interest from 157,- monthly
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
24" Sencor SLE 24S830MB 3,399,- In stock > 5 pcs
Buy
24" Sencor SLE 24S830MB
Specifications
Compare
Diagonal
24 " (60.96 cm)
Display resolution
1366 × 768
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Screen size and resolution
Diagonal
24 " (60.96 cm)
Display resolution
1366 × 768
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Maximum brightness
200 nt
Operating system
Operating system
webOS
Model year
Model year
Application
Global applications
Disney+, HBO Max, NETFLIX, YouTube
Czech apps
Oneplay
Slovak apps
O2 TV
TV functions
Multimedia features
Playback from USB, Skylink Fast Scan
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, WiFi
Audio-video connectors
HDMI 2.0
Total number of HDMI ports
2 ×
Number of HDMI 2.0 ports
3 ×
Audio connectors
Digital optical output, Headphone output (AUX)
Data and system connectors
CI+, LAN (RJ-45), USB
Total number of USB ports
3 ×
Charging options
12V adapter, AC 220-240V
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
TV width
53.5 cm
TV height
36.9 cm
TV depth
20.5 cm
TV weight
2.3 kg
Height without stand
31.9 cm
Depth without stand
7.6 cm
VESA mounting
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
10 W
Audio formats
Dolby Digital Plus (E-AC-3)
Package contents
Control in package
Classic
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
E
Energy consumption in SDR mode
18 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
21 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
F
More Specifications
FAST ČR, a.s., U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany, Czech Republic, [email protected]
Sencor was founded in 1969 in Japan. The name "Sencor" means "a thousand hearts" in Japanese. The company currently distributes its products in more than 25 countries, with extremely diverse offerings in consumer electronics, tablets and phones, office equipment, electronics, cars, and products for the home and kitchen. Sencor is known for dependable quality and attractive design at a reasonable price.
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 24" Sencor SLE 24S830MB
Accessories for 24" Sencor SLE 24S830MB
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" Sencor SLE 24S830MB
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 24" Sencor SLE 24S830MB
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" Sencor SLE 24S830MB
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" Sencor SLE 24S830MB