32" JVC LT-32VF53J
5 8 ratings
Television - SMART LED, 81cm, 600Hz, Full HD, DVB-T2 / S2 / C, H.265 / HEVC, 3x HDMI, 2x USB, SCART, VGA, CI +, LAN, Bluetooth, , A +
Code:  WJV032g21 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
32" JVC LT-32VF53J
Specifications
Display resolution
1920 × 1080 Mpx
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Operating system
Custom OS
Application
Global applications
Facebook, YouTube
TV functions
Multimedia features
Playback from USB
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, DLNA, WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
43.5 cm
Depth without stand
10 cm
VESA mounting
200×100
Colour
Colour
Black
More Specifications
ETA a. s., nám. Práce 2523, 760 01 Zlín, [email protected]
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 32" JVC LT-32VF53J
Accessories for 32" JVC LT-32VF53J
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" JVC LT-32VF53J
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" JVC LT-32VF53J
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" JVC LT-32VF53J