AlzaBoxy Q1 Doprava a instalace TV zdarma

48" LG OLED48A1

Zobrazit katalog
48" LG OLED48A1 + dárek za recenzi
4,8 19 hodnocení
Televize SMART OLED, 121cm, 4K Ultra HD, 50Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, Netflix, HBO Max, O2 TV, Google Assistent, WebOS, VESA 300×200, repro 20W, Dolby Atmos, en. třída G
Kód:  WK612c02a Prod. číslo:  OLED48A13LA Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy? Vybírejte z celé nabídky

48" LG OLED48A1


Vybavte svůj obývací pokoj novou OLED televizí LG OLED48A1 a užijte si opravdu kvalitní obraz za jakékoliv situace. Uvnitř televize se 139centimetrovou úhlopříčkou tepe procesor a7 Gen4 AI 4K, který automaticky vylepšuje obraz televize LG OLED48A1. K zajištění 100% věrnosti barev využívá televize samosvítící pixely. Díky nim umí LG OLED48A1 zprostředkovat i hluboký kontrast, kterým vás televize vtáhne do děje. Podpora HDR10 PRO, Dolby Vision IQ či HLG PRO zajistí plynulý obraz plný barev. V LG OLED48A1 jsou integrované 20W reproduktory, které v kombinaci s Dolby Atmos vykouzlí prostorový zvuk. K chytré televizi jednoduše můžete připojit svůj chytrý telefon anebo využít funkci hlasových asistentů. Pro uchycení designové televize LG OLED48A1 na stěnu vám poslouží držák standardu VESA 300 × 200 mm.

Hlavní přednosti OLED TV LG OLED48A1

 • Chytrá televize s úhlopříčkou 121 cm
 • OLED TV LG OLED48A1 pracuje s 4K rozlišením (3840 × 2160)
 • Chytrá televize využívá samosvítící pixely, díky čemuž bude dosaženo věrných barev a skvělého kontrastu
 • Podpora HDR10 PRO, Dolby Vision IQ, HLG PRO zajistí maximálně plynulý a jasný obraz plný barev v každé situaci
 • Procesor a7 Gen4 AI 4K automaticky vylepšuje obraz televize, díky čemuž se váš zážitek zle sledování ještě prohloubí
 • OLED TV LG OLED48A1 má technologii Dolby Atmos pro zajištění prostorového zvuku
 • V televizi jsou integrované 20W reproduktory
 • Díky technologii ThinQ AI můžete využívat hlasové asistenty
 • Podpora oblíbených streamovacích služeb jako např. Apple TV či Netflix
 • Možnost připojení vašeho chytrého telefonu k televizi OLED TV LG OLED48A1
 • Možnost uchycení na stěnu — VESA 300 × 200 mm
LG OLED55A1

Rozjasněte svět s OLED TV LG

Nejmodernější technologie a samosvítící pixely vám poskytnou působivou kvalitu obrazu, se kterou jste se dosud nesetkali. 

LG OLED55A1

Plynulý pohyb s dokonalým kontrastem

Použité technologie a chytré funkce televize LG OLED48A1 zprostředkují neuvěřitelně kvalitní obraz. Veškerý pohyb, i při rychlých sekvencích, bude naprosto plynulý. A kontrast? Ten bude naprosto úžasný, jelikož černá bude opravdu černá.

LG OLED55A1

LG OLED48A1 využívá samosvítící pixely

OLED panel pracuje s miliony samosvítícími pixely, díky čemuž naprosto unikátním způsobem vyniknou všechny barvy. Na LG OLED48A1 SMART OLED uvidíte černou a přesné barvy tak, jako nikdy předtím.

Na televizi LG OLED48A1 SMART OLED si vychutnáte neuvěřitelný kontrast

Chytrá televize LG OLED48A1 SMART OLED hravě předčí klasické LED televize využitím samosvítících pixelů. Ty dodají nejen neuvěřitelně přesné barvy, ale zvládnou vytvořit perfektní černou a opravdový kontrast. 

OLED TV LG OLED48A1 vám ukáže opravdové barvy

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si dechberoucí obraz s barvami, které odrážejí skutečnou barvu obrazu původního. Agentura Intertek totiž potvrdila, že OLED TV LG OLED48A1 reprodukuje barvy se 100% věrností.

OLED TV LG OLED48A1 poslouží nejen jako zdroj zábavy, ale i jako vkusné doplnění interiéru

Rovné a ostré linie, neuvěřitelně tenké rámečky a stabilní, stylový stojan — OLED TV LG OLED48A1 nejen skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru, ale ještě jej vylepší. Chytrá OLED TV LG OLED48A1 v sobě snoubí chytré technologie, řadu inovací a designové provedení. Právě díky tomu se stane vaší vstupenkou do světa zábavy.

LG OLED55A1

OLED TV LG OLED48A1 vám poskytne moře zábavy

Na televizi LG OLED48A1 budete mít přístup i k populárním službám jako je například Apple TV anebo Netflix. Nepřeberné množství filmů, seriálů, dokumentů či sportovních klání budete mít přehledně na jednom místě.

LG OLED55A1

Podpora Dolby Vision IQ a Dolby Atmos

OLED TV LG OLED48A1 nabídne unikátní technologie pro zajištění toho nejlepšího zážitku při sledování.

 • Dolby Vision IQ — chytrá televize LG OLED48A1 automaticky upraví nastavení obrazu v závislosti na žánru a okolnímu prostředí
 • Dolby Atmos — z televize LG OLED48A1 bude vycházet multidimenzionální prostorový zvuk, který vyplní váš obývací pokoj
LG OLED55A1

FILMMAKER MODE™

S využitím režimu FILMMAKER MODE™ si budete moct užít film tak, jak jej zamýšlel vytvořit režisér. Aktivací tohoto módu vypne televize OLED TV LG OLED48A1 vyhlazování pohybu a zachová původní poměr stran, barvy i frekvenci.

Dejte soupeřům na frak — technologie uvnitř OLED TV LG OLED48A1 vám pomůžou při cestě za vítězstvím

Chytrá OLED TV LG OLED48A1 vám pomůže uspět mezi konkurencí díky rychlé odezvě a herním funkcím, které vám usnadní hraní. Na panelu televize si užijete plynulý zážitek ve skvělém rozlišení. OLED TV LG OLED48A1 neslouží jen ke sledování filmů a seriálů, ale doslova posune vaše hraní na nový level.

OLED TV LG OLED48A1 se postará o optimalizaci her

Technologie Game Optimizer zajistí uložení nastavení vašich her, díky čemuž může OLED TV LG OLED48A1 upravit obraz a optimalizovat grafiku u her.

Odezva na úrovni 1 ms

OLED TV LG OLED48A1 dokáže pracovat s odezvou o hodnotě 1 ms. Díky podpoře ALLM a eARC splňuje specifikace HDMI 2.0. Díky tomu všemu si na televizi OLED TV LG OLED48A1 užijete rychle se pohybující obsah ve vysokém rozlišení.

OLED TV LG OLED48A1 vám zprostředkuje sportovní utkání jako nikdy předtím

Sledováním sportu na OLED TV LG OLED48A1 si budete připadat, jako byste seděli přímo na stadionu a mohli si tak vychutnat zápas v celé jeho kráse. I rychlá sportovní akce se bude pyšnit plynulým pohybem bez trhání či rozmazání, takže na obrazovce OLED TV LG OLED48A1 vynikne každý detail.

LG OLED48A1 nabídne upozornění pro sportovní nadšence

Zajímá vás, jak se daří vašemu oblíbenému mužstvu, ale nemáte možnost nebo čas se na klání přímo dívat? LG OLED48A1 bude nerušivým způsobem promítat momentální stav zápasu, abyste byli vždy v obraze.

Připojte reproduktory s pomocí Bluetooth Surround

K televizi LG OLED48A1 lze naprosto jednoduše připojit reproduktory pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Díky tomu si užijete veškerý obsah úplně na maximum a to i bez nevzhledné kabeláže.

Mozkem OLED TV LG OLED48A1 je procesor a7 Gen4 AI 4K

Uvnitř chytré televize LG OLED48A1 pracuje procesor a7 Gen4 AI 4K. Jedná se o čip, který analyzuje a vylepšuje výsledný obraz televize LG OLED48A1. Tento procesor využívá algoritmy hlubokého učení a právě proto jsou veškeré úpravy obrazu a zvuku automatické.

LG OLED48A1 automaticky upraví obraz

Procesor s algoritmem hlubokého učení využívá databázi s více než milionem vizuálních datových bodů. LG OLED48A1 tak snadno rozpozná přehrávaný obsah, odstraní šum a optimalizuje svůj obraz.

Umělá inteligence pomůže i s úpravou zvuku

Pro dosažení ještě poutavějšího zážitku ze sledování OLED TV LG OLED48A1 dochází k automatické úpravě zvuku. 

Obrazovka televize LG OLED48A1 šetří vaše oči

OLED TV LG OLED48A1 vyzařuje menší množství modrého světla, díky čemuž nebudete vystaveni fotobiologickému riziku. Právě proto se můžete pohodlně usadit a užívat si ničím nerušené sledování.

OLED TV LG OLED48A1 je šetrná k životnímu prostředí

K výrobě televize LG OLED48A1 bylo použito menší množství plastu a využívaly se celkově méně nebezpečné materiály. v LG totiž ví, že na naší planetě záleží.

LG OLED48A1 nabídne opravdovou smart technologii — ThinQ AI

Zpříjemněte si sledování obsahu na televizi LG OLED48A1 hlasovým ovládáním. Stačí si zvolit svého oblíbeného hlasového asistenta a použijte svůj hlas k ovládání televizoru.* Díky nové domácí obrazovce bude navigace ještě jednodušší.

*Podporované služby, nabídky a aplikace se mohou v jednotlivých zemích lišit.
**Zobrazované nabídky se mohou při vydání lišit.
***Dostupnost hlasového ovládání a podpora jazyků se může u jednotlivých produktů a v jednotlivých zemích lišit.

LG OLED55A1

Ovládejte televizi LG OLED48A1 hlasem

Prostřednictvím televize LG OLED48A1 lze ovládat domácí systém IoT pomocí jednoduchých příkazů.

LG OLED55A1

Přepracované dálkové ovládání

Ovladač Magic Remote má ergonomické provedení, které perfektně sedí v ruce. Zlepšený systém zaměřování a procházení obsahu usnadňuje hledání. Zajisté oceníte i funkci Magic Tap — díky tomu propojíte váš chytrý telefon s televizí LG OLED48A1.

LG OLED55A1

LG OLED48A1 vytvoří nový domov

Domovská stránka televize LG OLED48A1 byla upravena tak, aby byla maximálně přehledná a vám se s v ní jednoduše hledal požadovaný obsah. Doporučení budete dostávat přímo na míru na základě historie sledování.

 • Od 18. 3. 2021 celý trh televizí přešel na nové energetické štítky. Spotřeba energie u televizí zůstává stejná, mění se však jejich zařazení do energetické třídy. Všechny důležité informace naleznete v článku Nové energetické štítky od března 2021: Jaké změny nás čekají?

 • Pro vložení karty pro kódovaný příjem satelitního či kabelového vysílání je potřeba použít kompatibilní CA modul, který se zasune do CI/CI+ slotu televizoru
 • Parametry a specifikace

  Úhlopříčka
  48" (121,92 cm) Hotovo!
  Spotřeba v SDR režimu
  74 kWh/1000h Hotovo!
  Energetická třída v SDR režimu
  G Hotovo!
  Spotřeba v HDR režimu
  131 kWh/1000h Hotovo!
  Energetická třída v HDR režimu
  G Hotovo!

  Energetický štítek 2021

  Spotřeba v SDR režimu
  74 kWh/1000h Hotovo!
  Energetická třída v SDR režimu
  G Hotovo!
  Spotřeba v HDR režimu
  131 kWh/1000h Hotovo!
  Energetická třída v HDR režimu
  G Hotovo!

  Úhlopříčka a rozlišení

  Úhlopříčka
  48" (121,92 cm) Hotovo!
  Maximální rozlišení
  4K Ultra HD Hotovo!
  Maximální rozlišení
  3840 × 2160 px Hotovo!

  Obrazovka

  Obnovovací frekvence panelu
  50 / 60 Hz Hotovo!
  Technologie
  OLED Hotovo!

  Modelový rok

  Modelový rok
  2021 Hotovo!

  Aplikace | SMART funkce

  Aplikace
  O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO Max Hotovo!
  SMART funkce
  Chytrý ovladač Hotovo!
  Kompatibilita s hlasovým asistentem
  Google Assistant Hotovo!

  Připojení

  Bezdrátové připojení
  WiFi, Bluetooth Hotovo!
  HDMI
  3 × Hotovo!
  USB
  2 × Hotovo!

  Tunery

  Typ tuneru
  DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C Hotovo!

  Rozměry a hmotnost

  Šířka
  107,1 cm Hotovo!
  Výška
  67,9 cm Hotovo!
  Hloubka
  27,1 cm Hotovo!
  Výška bez podstavce
  61,8 cm Hotovo!
  Hloubka bez podstavce
  4,69 cm Hotovo!
  Hmotnost
  15,2 kg Hotovo!
  VESA uchycení
  300×200 Hotovo!

  Barva

  Barva
  Černá, Šedá Hotovo!

  Obsah balení

  Ovladač v balení
  Chytrý Hotovo!
  Více parametrů
  Poznámka:
  » Všechny Televize
  » Všechny Televize s úhlopříčkou 49" (125 cm)
  » Všechny OLED televize
  » Všechny 4K televize
  » Všechny Smart TV

  Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.

  Má TV hbbt 2?neni napsáno u smart funkci

  Ma tv funkciu VYPNÚŤ OBRAZOVKU..?

  Prosím Vás, když připojím sluchátka přes Bluetooth, budou hrát normální reproduktory a je možné regulovat hlasitost reproduktorů i Bluetooth sluchátek samostatně?

  Dobrý den, je nějaká možnost, aby televize Kuki byla brána jako Live TV? Tak jak funguje Skylink? Aby se nemusela po každém zapnutí tv zapínat ručně aplikace. Děkuji

  Dobrý den, má tato televize optický audio výstup?

  Dobrý den, umožňuje tento model TV přehrávání multimédií z USB flash disku nebo externího disku (např. film s titulky)? Děkuji za odpověď.

  Dobrý den, lze u této TV nahrávat z USB a přitom sledovat jiný program, neboli má dva tunery ? Předem děkuji za odpověď.

  Dobrý den mohu se zeptat v čem se tato TV liší od této https://www.alza.cz/55-lg-oled55a1-d6409462.htm krom uhlopříčky. děkuji za odpověď.

  Dobrý den funguje na této TV Skylink Live TV a další otázka má webos 6.0? Děkuji za odpověď.

  Dobrý den, dle informace k zařízení by mělo podporovat Google assistent , ale při zmáčknutí tlačítka na ovladači se pouze zobrazí, že není v této zemi podporován. Mám něco špatně nastaveno nebo prostě LG nedovolí v ČR asistenta používat? Děkuji za odpověď

  Diskuze a poradna k 48" LG OLED48A1
  Příslušenství pro 48" LG OLED48A1 Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 48" LG OLED48A1. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 48" LG OLED48A1. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 48" LG OLED48A1. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 48“ LG OLED48A1.
  P-DC1-WEB02
  Zavoláme Vám a odborně poradíme
  +420 225 340 111
  Dotaz na objednávku
  Dotaz na zboží
  Prosím zadejte svůj telefon:
  Zavolejte mi
  Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
  Více informací Méně informací