Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Všechny dárky jako na dlani UniCredit Bank

Mikrovlnné trouby

Crisp

S touto funkcí připravíte pokrmy s křupavou kůrčičkou. Mikrovlnná trouba pokrm zapéká shora i zespoda, takže jídlo bude propečené zevnitř a křupavé na povrchu. K mikrovlnné troubě s touto funkcí budete potřebovat speciální Crisp talíř.

Jet Defrost

Tato funkce umožňuje rychle a efektivně rozmrazovat potraviny (maso, drůbež, pečivo, zeleninu atd.). Stačí jen zvolit typ potraviny a její hmotnost, a mikrovlnná trouba ji díky této funkci rozmrazí až sedmkrát rychleji. 

3D technologie

Díky této funkci je rozmrazování, vaření i ohřev pokrmů rychlejší a přesnější. Dochází při něm k rovnoměrnému šíření mikrovln, a tudíž k optimálnímu zpracování surovin.

Auto Clean

Auto Clean je velmi praktická funkce samočištění. Pomáhá odstraňovat nečistoty a mastnotu, která ulpívá na vnitřních stěnách mikrovlnné trouby. Díky této funkci odstraníte také nepříjemné pachy.

Multifunkční mikrovlnná trouba

Multifunkční mikrovlnná trouba nabízí více funkcí, než ta klasická. Jedná se zpravidla o tyto funkce: gril, horký vzduch, pára. Tento typ mikrovlnné trouby mívá vyšší výkon. Výkon funkce horkého vzduchu a grilu se zpravidla uvádí samostatně.

Rošt

Rošt se umisťuje na otočný talíř a umožňuje opékání potravin z obou stran. Používá se pouze u mikrovlnek s funkcí grilu.

Zapékací talíř

Speciální talíř, pro opékání z obou stran. Vhodný pro přípravu křupavého pečiva.

Kombinovaná příprava

Kombinace mikrovlnného ohřevu a grilu vhodná na přípravu pokrmů, které chcete současně opékat (pizza, lasagne apod.).

Vaření v páře

Vaření v páře zachovává v potravinách větší množství vitamínů a obejde se zcela bez oleje. Ideální je tedy pro přípravu zdravých a lehkých jídel. Na páře se typicky připravuje maso, zelenina, ryby, protože si déle uchovají svou chuť i barvu.

Pečení

Multifunkční mikrovlnná trouba dokáže v malých domácnostech zcela nahradit klasickou troubu. Ve spojení se speciálním talířem můžete použít funkci Crisp, tedy pečení dokřupava. Tuto funkci využijete například pro přípravu hranolek a pizzy.

Rozmrazování

Funkce pro rozmrazování správně nastaví výkon potřebný pro rovnoměrnou přípravou zmrazeného pokrmu. 
Hodláte-li často rozmrazovat, dbejte na výběr vhodného rozměru mikrovlnné trouby. Pro rozmrazení větší drůbeže potřebujete objem 20–25 litrů a větší. Některé mikrovlnky nabízí chytré rozmrazování, kdy stačí zadat hmotnost a druh potraviny a vše ostatní se nastaví automaticky. 

Gril

Mikrovlnná trouba s grilem umožňuje potraviny nejen ohřívat, ale také grilovat maso, zeleninu či ryby. Vhodná je také pro rozpečení pečiva nebo zapečení misky s těstovinami.

Časovač

Funkce běžná u mikrovlných trub s elektronickým ovládáním. Umožní jednoduše přesně nastavit, jak dlouho se má potravina připravovat.

Automatické programy

S automatickými programy se můžeme setkat u některých mikrovlnných trub. Často jen stačí zvolit hmotnost a typ připraveného pokrmu a vše ostatní si trouba stanoví sama. Některé mikrovlnky umožňují vícefázovou přípravu, typicky rozmrazování, vaření a udržování teploty.

Výhodné pořízení elektroniky bez provozních starostí.

Tisíce produktů ihned k odběru na našich pobočkách.

Rozbalené, zánovní a použité zboží

Nakup zboží ve více lidech a získej parádní slevu!

Zboží za lepší ceny a nadstandardní služby pro firmy

Kontaktujte nás na WhatsAppu

Kontaktujte nás na Messengeru


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi