Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Všechny dárky jako na dlani

CISCO MFEFX1

Zobrazit katalog
CISCO MFEFX1
0
CISCO MFEFX1 - Modul
Je nám líto, ale prodej již skončil
Modul 100 Base-FX Mini-GBIC SFP
Kód:  CI102b2 Prod. číslo:  MFEFX1 Stránky výrobce

Alternativy k CISCO MFEFX1

Porovnat s CISCO MFEFX1

TP-LINK TXM431-SR
Modul - 10 Gbps SFP modul, multi mode, LC/UPC, 10km

999,- bez DPH 826,-
Koupit
Na objednávku do 21 dnů
Objednací kód: TP811c
Ubiquiti UF-RJ45-1G
Modul SFP na 1Gbit RJ45

490,- bez DPH 405,-
Koupit
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: PW099h1
TP-LINK TL-SM311LS
Modul - 1.25 Gbps SFP modul, single mode, LC/UPC, 10km

359,- bez DPH 297,-
Koupit
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: TP810

Nevyhovují vám alternativy? Vybírejte z celé nabídky

CISCO MFEFX1

Rozšiřující modul 100Base-FX s duplexním LC konektorem určený pro kompatibilní zařízení. Tento modul je určený pro použití společně s produkty Cisco SB a Cisco SB Pro. Instalace probíhá zasunutím do SFP slotu, což je díky konstrukci velice jednoduché. Modul poskytne rozšíření stávající sítě o optickou konektivitu na vzdálenost až 2000 metrů, je tedy ideální pro použití v rozlehlých budovách a velkých sítích.

Parametry a specifikace:

Rychlost přenosu dat:
100 Mbit/s

Rozhraní:
SFP (mini-GBIC)
1x konektor LC

Maximální operační vzdálenost:
2000 m

Vlnová délka:
1310 nm

Rozměry:
13 x 56 x 9 mm (Š x V x H)

Hmotnost:
18 g

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si CISCO MFEFX1. For shipping to other EU countries visit this page CISCO MFEFX1. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte CISCO MFEFX1. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte CISCO MFEFX1. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: CISCO MFEFX1 Modul. Souhaitez-vous livrer des produits à la France ? Examinez CISCO MFEFX1.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi