Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

CISCO MFEFX1

Zobrazit katalog
PRODEJ SKONČIL -
0
CISCO MFEFX1 - Modul
PRODEJ SKONČIL
Modul 100 Base-FX Mini-GBIC SFP
Kód:  CI102b2 Prod. číslo:  MFEFX1
Helpdesk Vytisknout
Všechno příslušenství

Nejoblíbenější příslušenství

Telefonní adaptér CISCO SPA112

Telefonní adaptér CISCO SPA112

1 379 Kč
CISCO MFEFX1 Prodej skončil

CISCO MFEFX1

Rozšiřující modul 100Base-FX s duplexním LC konektorem určený pro kompatibilní zařízení. Tento modul je určený pro použití společně s produkty Cisco SB a Cisco SB Pro. Instalace probíhá zasunutím do SFP slotu, což je díky konstrukci velice jednoduché. Modul poskytne rozšíření stávající sítě o optickou konektivitu na vzdálenost až 2000 metrů, je tedy ideální pro použití v rozlehlých budovách a velkých sítích.

Parametry a specifikace:

Rychlost přenosu dat:
100 Mbit/s

Rozhraní:
SFP (mini-GBIC)
1x konektor LC

Maximální operační vzdálenost:
2000 m

Vlnová délka:
1310 nm

Rozměry:
13 x 56 x 9 mm (Š x V x H)

Hmotnost:
18 g

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
Příslušenství pro CISCO MFEFX1
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB7