Ryobi R18CK9-252S
Cordless Tool Set 18 V - 2× accumulator 5000 mAh, charger, LED flashlight, bag,, 9 types of tools (Screwdriver, Angle Grinder, Orbital Sander, Reciprocating Saw, Circular Saw, Oscillating Tool, Impact wrench )
Code:  RYOBI745 Producer's Website:
Ryobi R18CK9-252S
Specifications
Battery voltage
18 V
Sanding plate
Delta
Paper fastening
Velcro
Tree
Battery
Battery capacity
5 Ah
Battery
Battery voltage
18 V
Sanding plate
Delta
Paper fastening
Velcro
Features
Tree
Battery capacity
5 Ah
Weight
2.5 kg
Special features
Cutting angle adjustment, Dust extraction adapter
Features
Type
AKU
Cutting depth
101 mm
Weight
2.1 kg
Number of orbital settings
4
Capacity
Voltage
18 V
Battery mode
Ryobi 18V One+
Number of accumulators for operation
2
Set contents
Tools in Set
Type
Aku
Tool attachment
hexagon socket 1/4"
Turning moment
220 Nm