Aktuální rychlost doručení: 
AlzaBoxy
Prodejny
Partnerská odběrná místa
Doručení na adresu

0-1 den
0-1 den
1-2 dny
0-2 dny

Lauben Sous Vide Stick SV01

Zobrazit katalog
Lauben Sous Vide Stick SV01
4,8 30 hodnocení
Sous vide vařič typu Sous Vide, 1200W, bez nutnosti připojení wifi, ready to use balení, 10 sous vide receptů, úložné pouzdro a dva zip lock sáčky, voděodolné IPX7, ovládání jediným tlačítkem, nastavení teploty 20 – 90°C, přesnost teploty +-1%, automatické vypnutí, časovač (0 – 99 h)
Siguro Vakuovací fólie 20x300 cm, 3 ks 135,-
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31.1.2023 Nyní zdarma V případě vrácení musí mít produkt originální a neporušený obal
Přidat do seznamu
Záruka 24 měsíců(IČ 12 měsíců) Kód:  LAUPV043 Prod. číslo:  4260645680043 Stránky výrobce

Zvýhodněné sady

2 634,-
Koupit balíček
2 686,-
Koupit balíček

Lauben Sous Vide Stick SV01

Lauben Sous Vide Stick SV01 je ponorný vařič vhodný do každé domácnosti, ale rovněž najde své uplatnění i na cestách. Díky tomuto přístroji uvaříte rychle, kvalitně a s minimem tuku. Ponorný vařič Lauben Sous Vide Stick SV01 umožňuje vařit ve vakuu za nízkých teplot, takže si potraviny zachovají všechny důležité živiny. Sáčky na vaření metodou Sous Vide jsou součástí balení a jediné, co budete kromě Lauben Sous Vide Stick SV01 potřebovat, je jakákoli nádoba o hloubce alespoň 11 cm. Ponorný vařič se ovládá pouze jedním tlačítkem, na displeji pak můžete pohodlně sledovat průběh vaření. Lauben Sous Vide Stick SV01 je malý a skladný, díky čemuž se vejde do každé kuchyně, ať už u vás doma, nebo na chatě či chalupě.


Klíčové vlastnosti ponorného vařiče Lauben Sous Vide Stick SV01

 • Jednoduchý pomocník pro rychlé, zdravé vaření
 • Vařič Lauben umožňuje vařit metodou Sous Vide
 • Díky přípravě jídla ve vakuu za nízkých teplot a bez nutnosti použití tuku si potraviny zachovají veškeré důležité živiny
 • Sáčky na vaření jsou součástí balení
 • Tyto ekologické a nezávadné zip lock sáčky můžete používat opakovaně a dokonce je mýt v myčce nádobí
 • Jednoduché ovládání ponorného vařiče Lauben Sous Vide Stick SV01 pomocí jediného tlačítka
 • Vybaven displejem, který zobrazuje průběh vaření, aktuální teplotu a zbývající čas
 • Teplotní rozhraní si můžete nastavit od 20 do 95 °C
 • Elektrický vařič Lauben Sous Vide Stick SV01 je malý, skladný a zároveň designový
 • QR kód na obalu vám přehraje jednoduchý návod v mobilu
 • Vysoký výkon 1200 W zaručí rychlé vaření
 • Sous Vide Stick SV01 má velmi tichý provoz
 • Ochrana proti přehřátí i nízkému stavu hladiny vody
 • Skvělý na předpřípravu surovin na grilování
 • Ponorný vařič Lauben Sous Vide Stick SV01 se dodává s textilním obalem
 • Kniha receptů jako dárek
 • Voděodolnost vařiče IPX7


Zdravé vaření metodou Sous Vide s ponorným vařičem Lauben SV01

Ponorný elektrický vařič Lauben Sous Vide Stick SV01 je skvělý na běžné vaření, ohřev vody, na cesty a do malých kuchyní. Jeho hlavní předností je však příprava jídla ve vakuu za nízkých teplot a bez nutnosti použití tuku. Takto připravené potraviny neztrácí tvar ani objem, uchovávají si všechny důležité vitamíny, minerály a další nutriční hodnoty. Stejně tak si udrží chuť, vůni i barvu a při přípravě není potřeba žádný olej ani tuk. Metoda Sous Vide zaručí vždy perfektní výsledek a využívají ji i kuchaři v michelinských restauracích. Jídlo nikdy nepřipálíte ani nerozvaříte, příprava není nikterak náročná a vařič Lauben Sous Vide Stick SV01 vše ohlídá za vás.

Intuitivní ovládání a moderní vzhled elektrického vařiče Lauben Sous Vide Stick SV01

Ovládat ponorný elektrický vařič Lauben Sous Vide Stick SV01 je velice snadné, vystačíte si s jediným tlačítkem. Přesný průběh procesu sledujete díky kontrolkám a přehledný displej vám poskytne veškeré informace, které u vaření budete potřebovat, jako např. aktuální teplotu či zbývající čas vaření. Zdlouhavě pročítat návod nebude třeba, ovládání je naprosto intuitivní a pokud byste se přeci jen o něčem chtěli ujistit, na krabici Lauben Sous Vide Stick SV01 naleznete QR kód k naskenování vaším chytrým telefonem. Poté se vám přehraje videonávod. Výtečný kuchyňský pomocník Sous Vide Stick SV01 vám se svým minimalistickým designem a malými rozměry nebude v kuchyni nijak překážet, naopak na něj bude radost pohledět.

Minimální úsilí a přesto maximálně zdravé jídlo

Výborné a zároveň na vitamíny bohaté jídlo vám spolehlivě zaručí vaření metodou Sous Vide, ke které je ponorný vařič Lauben Sous Vide Stick SV01 přesně konstruován. Všechny živiny zůstanou zachovány a nebudete muset ani použít tolik tuku, kolik jej spotřebujete u vaření běžnými způsoby. Suroviny na přípravu jídla jednoduše vložíte do speciálních zip lock sáčků, dáte do nádoby s vodou alespoň 11 cm hluboké a ponoříte do ní vařič Lauben Sous Vide Stick SV01. Potom už jen nastavíte teplotu v rozmezí od 20 do 95 °C - podle druhu pokrmu a přístroj ji sám bude regulovat. S ochranou proti přehřátí i nízkému stavu vody bude vaše kuchyně zcela v bezpečí. S pomocí elektrického vařiče Lauben Sous Vide Stick SV01 a metody Sous Vide z jídla dostanete maximum za vynaložení minimálního úsilí.


Lauben Sous Vide Stick SV01?

Se Sous Vide Stick SV01 nemůžete v kuchyni nikdy selhat 

S ponorným vařičem Lauben Sous Vide Stick SV01 očekávejte vždy ten nejlepší výsledek. Jídlo nemůžete nikdy spálit ani rozvařit, naopak si vždy zachová svou originální vůni, texturu i tvar.

Lauben Sous Vide Stick SV01?

Vše potřebné je součástí balení

Pokud si pořídíte tento elektrický vařič Lauben Sous Vide Stick SV01, pak nemusíte očekávat žádné další výdaje s ním spojené. Všechno, co budete k vaření metodou Sous Vide potřebovat, totiž v balení naleznete, a to včetně zip lock sáčků. Nádobu o hloubce alespoň 11 cm určitě doma najdete.

Lauben Sous Vide Stick SV01?

Vařte zdravě s Lauben Sous Vide Stick SV01

Při vaření metodou Sous Vide, ke které je vařič Lauben Sous Vide Stick SV01 přímo navržen, si připravíte jídla bohatá na živiny i vitamíny a nespotřebujete žádný tuk.


Lauben Sous Vide Stick SV01?

Navařeno rychle a přesto kvalitně díky vysokému výkonu

Ohřátí vody na vámi požadovanou teplotu zajistí vařič Lauben Sous Vide Stick SV01 velice rychle díky svému vysokému výkonu 1200 W. Jídlo tak máte hotové v kratším čase než obvykle a přesto zvládnete připravit i větší počet porcí. Z velkých rodinných oslav již nemusíte mít hrůzu, všem bude jistě chutnat.

Lauben Sous Vide Stick SV01?

Naprosto jednoduché ovládání

S ponorným vařičem Lauben Sous Vide Stick SV01 si poradí opravdu každý, neboť k ovládání celého procesu vakuování vám postačí jediné tlačítko. Složité nastavování a připojování přes Bluetooth či Wi-Fi není vůbec potřeba.

Lauben Sous Vide Stick SV01?

Ekologicky šetrné sáčky

Nemusíte se bát ani ekologického dopadu při vaření Sous Vide metodou s vařičem Lauben Sous Vide Stick SV01, neboť uzavíratelné sáčky, které při vaření využijete, jsou zdravotně naprosto nezávadné a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Můžete je používat dlouhodobě, neboť lze tyto zip lock sáčky snadno opláchnout nebo dokonce i umýt v myčce.


Lauben Sous Vide Stick SV01?

S vařičem Lauben Sous Vide Stick SV01 máte za čtvrt hodiny hotovo

Dejte sbohem vyčerpávajícímu postávání u plotny po celé hodiny. Se Sous Vide metodou připravíte jídla zdravě, chutně, ale především rychle. Např. rybu stihnete servírovat za 15 minut, jiné složitější recepty vám nezaberou více než 60 minut.

Lauben Sous Vide Stick SV01?

Ponorný vařič Lauben vám v kuchyni nebude nijak překážet

Díky svým kompaktním rozměrům vám nebude ponorný vařič Lauben Sous Vide Stick SV01 zabírat v kuchyni mnoho místa, naopak se možná stane designovým doplňkem vaší kuchyně díky svému stylovému vzhledu. Spodní část je vyrobena z nerezové oceli. Uskladníte jej kdekoliv díky jeho oválnému tvaru a textilnímu obalu, který je součástí balení Lauben Sous Vide Stick SV01.

Lauben Sous Vide Stick SV01?

Výkonný, ale zároveň velice tichý

Přestože je elektrický vařič Lauben Sous Vide Stick SV01 velice výkonný, jeho pumpu, která zajišťuje cirkulaci vody při vaření, téměř neuslyšíte. Vařič Lauben Sous Vide Stick SV01 pracuje velice tiše a nebude tak rušit ani vás, ani ostatní členy domácnosti.


Lauben Sous Vide Stick SV01?

Automatická kontrola teploty

Požadovanou teplotu podle typu jídla, které se chystáte připravovat, si nastavíte dle libosti od 20 do 95 °C. O víc se nestaráte, vařič Lauben Sous Vide Stick SV01 pak teplotu reguluje sám a to s maximální odchylkou 1 %.

Lauben Sous Vide Stick SV01?

Odpočiňte si, vařič Lauben uvaří za vás

Ponorný vařič Lauben Sous Vide Stick SV01 je velice samostatný a vám tak odpadají dlouhé hodiny strávené postáváním u sporáku - spotřebič Lauben si totiž sám hlídá, zda má potřebný dostatek vody v nádobě či kdy se blíží konec vaření. V takových případech vás včas upozorní.

Lauben Sous Vide Stick SV01?

Bezpečnost vždy na prvním místě

Odejít z kuchyně během procesu vaření je pro mnoho hospodyň nepředstavitelná myšlenka. S elektrickým vařičem Lauben Sous Vide Stick SV01 si to ale dovolit můžete a to beze strachu - vařič je totiž vybaven ochranou proti přehřátí a je ve vodotěsném provedení.

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Lauben Sous Vide Stick SV01?

Skvělý pomocník i pro letní grilování

Probíhají zahradní grilovačky s přáteli často bez vás, neboť postáváte u grilu a hlídáte maso? S vařičem Lauben Sous Vide Stick SV01 si můžete přítomnost svých hostů plně užít, neboť si metodou Sous Vide předpřipravíte suroviny na gril a tím zkrátíte čas, který musíte věnovat jídlu místo své rodině a známým.


Kniha receptů jako dárek k vařiči Lauben Sous Vide Stick SV01

Při pořízení ponorného elektrického vařiče Lauben Sous Vide Stick SV01 dostanete jako dárek i knihu s 10 recepty metodou Sous Vide od Marka Fichtnera, na kterých si jistě pochutnáte a budete je připravovat opakovaně.


Součástí balení elektrického vařiče Lauben Sous Vide Stick SV01 je:

 • Ponorný vařič Lauben Sous Vide Stick SV01
 • Kruhový držák na vařič
 • Textilní obal pro pohodlné uskladnění
 • 2× speciální zip lock sáček
 • Kniha 10 receptů metodou Sous Vide

Recept na steak Sous Vide pomocí ponorného vařiče Lauben Sous Vide Stick SV01


Parametry a specifikace

Porovnat
Typ vařiče
Ponorný Hotovo!
Příkon
1 200 W Hotovo!
Hmotnost
1,5 kg Hotovo!
Funkce
Termostat Hotovo!
Barva
Černá Hotovo!

Typ vařiče

Typ vařiče
Ponorný Hotovo!

Vlastnosti

Příkon
1 200 W Hotovo!
Hmotnost
1,5 kg Hotovo!
Funkce
Termostat Hotovo!

Barva

Barva
Černá Hotovo!

Typ hrnce

Typ hrnce
Sous-Vide Hotovo!

Funkce

Funkce
Regulace teploty Hotovo!
Více parametrů
Poznámka:
» Všechny kuchyňské vařiče
» Všechny sous-vide hrnce
» Všechny ponorné vařiče
» Všechny elektrické hrnce
» Všechny gastro hrnce
» Všechny hrnce
» Všechny vestavné sporáky

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Mna by zaujimalo prosim vas, ako riesite vec, ked mam napr. stoceny bocik, ktory ma priemer 15cm, alebo nejake ine maso, ktore ma vacsi objem. Resp. ako viem ako ho dlho varit aby vnutorna teplota bola taka aka ma byt a na potreby cas . Dakujem

Dobrý den, v polovině vaření přístroj vypnul, červená kontrolka blikala a přístroj začal vydávat výstražný signalizační zvuk - v návodě není tato závada popsaná. Co s tím?

Dobrý den Jaký je nejdelší čas pracovního cyklu? Po zkušenosti například s výrobkem značky Stiba kdy nastavitelný čas je maximálně 4. hodiny.

Dobrý den musí vše být v sáčku? Jde mi k to, jestli s tím udělám i dlouho taženou polévku kde budou suroviny přímo ve vodě

Na kolik litrů vody maximálně je a jaký je nutný ponor do vody. Chci zjistit, jestli na to mám hrnec. A jde připnout i na hrnec s "ohnutým" okrajem? Nikde nevidím detail klipu. Děkuji Romana Wolfová

Dobry den, Po nastaveni teploty a casu sous vide pouze prerusovane pipa a nezačne ohřev. Nevite čím to je? Děkuju

Dobrý den, je možné zjistit jak moc by měl být přístroj hlučný? Pořídil jsem si jej a slyším jej i z druhé místnosti, nepůsobí to na mě jako "tichý chod", tak nevím, jestli nemám jen špatný kus.

Zdravím, co vše potřebuji k úspěšnému použití tohoto produktu? Dle informací se vaří ve vakuu, je přístroj na vysání vzduchu součástí balení, pokud ne jaký lze použít? Předem děkuji za informaci a přeji hezký den.

Diskuze a poradna k Lauben Sous Vide Stick SV01
Příslušenství pro Lauben Sous Vide Stick SV01 Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Lauben Sous Vide Stick SV01. For shipping to other EU countries visit this page Lauben Sous Vide Stick SV01.

Splátková kalkulačka zobrazuje výpočet měsíčních splátek s pojištěním. Pojištění je možné změnit nebo úplně zrušit po kliknutí na tlačítko Dokončit objednávku nebo na stránkach Hello bank!.

Alternativy k Lauben Sous Vide Stick SV01

P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací