Nakupování budoucnosti HP + média Fandi s námi

Sporáky, trouby a varné desky

AutoRoast

Funkce AutoRoast automaticky nastaví ideální teplotu masa, ať už se jedná o kuřecí, vepřové, hovězí či rybu.

3D horký vzduch

Funkce, jež aktivuje všechna topná tělesa a ventilátor. Teplo je rovnoměrně rozvedeno do všech koutů trouby a umožňuje perfektní propečení ze všech stran.

Kruhové topné těleso

Kruhová topná tělesa se používají pro horkovzdušné trouby a zajišťují rovnoměrné proudění vzduchu.

Flexi zóna

Flexi zóna umožňuje propojení dvou varných zón v jednu velkou plochu, což oceníte hlavně při vaření ve velkých hrncích či pekáčích.

Dětský zámek

Dětský zámek, neboli elektronická blokace tlačítek, je bezpečnostní ochrana, která po aktivaci zablokuje možnost ovládání desky. Nehrozí nechtěné spuštění varných zón, přeprogramování vámi zvoleného programu a dalších nastavení malými dětmi.

Časovač

Časovač, nebo také Timer, je funkce, která umožňuje nastavení doby, po jejímž uplynutí se vybraná varná zóna automaticky vypne.

Teleskopické digestoře

Teleskopická digestoř je díky možnosti zasunutí ideální do menších kuchyní. Standardně se vyrábí v šířkce 60 cm a 90 cm. Výsuvná digestoř má nižší výkon.

Zpětná klapka digestoře

Zpětná klapka se používá při režimu odtahu. Vkládá se na výstupní hrdlo digestoře a při odvodu výparů přímo do komína zabraňuje pronikání studeného vzduchu zvenčí do místnosti.

Booster

Funkce Booster, JetStart nebo také například Sprintstart, zaručuje velmi rychlý náběh ohřevu vybrané varné zóny na maximální výkon. To vám přijde zaručeně vhod při prudkém opékání.

Hi-Light varné zóny

Varné zóny typu Hi-Light mají upravené topné spirály pro rychlé vaření. Jejich topná tělesa jsou ve tvaru tenkého zvlněného pásku, rozehřívají se nejen velmi rychle, ale také rovnoměrně. Ovládání je plynulé nikoliv stupňové, které je například u zóny Radiant. Díky rychlému náběhu provozní teploty můžete začít vařit už za několik málo vteřin. Hi-Light také prodlužuje životnost desky a snižuje spotřebu energie.

Vícevrstvé sklo dvířek trub

Vícevrstvé sklo dvířek slouží jako bezpečností prvek, který zabraňuje popálení. Díky využití dvou nebo třívrstvého skla se dveře trouby ohřejí maximálně na 70 °C, respektive 55 °C.

Ukazatel zbytkového tepla

Sklokeramické desky jsou vybaveny ukazatelem zbytkového tepla, díky kterému zjistíte, jestli je deska ještě horká. Lze jej využít pro ohřívání již uvařeného jídla.

Čištění trub pyrolýzou a katalýzou

Pyrolýza je způsob čištění, jehož princip spočívá v zahřátí na velmi vysokou teplotu (až 500 °C) a spálení mastnoty a nečistot na prášek. Ten se následně z trouby jednoduše vymete.

Ventilátor trouby

Ventilátor umístěný v zadní stěně trouby zajišťuje cirkulaci horkého vzduchu a tím rychlejší ohřev. Díky turbíně zabudované kolem ventilátoru je zabezpečen horkovzdušný ohřev. V horkovzdušné troubě propečete potraviny v několika úrovních najednou. Horkovzdušné trouby šetří elektrickou energii. Inteligentní ventilátor pak automaticky zastaví přívod horkého vzduchu při otevření trouby. 

Studené dveře trouby

Studené dveře slouží jako bezpečnostní prvek trub, který zabraňuje popálení. Díky využití dvou nebo třívrstvého skla se dveře trouby ohřejí maximálně na 70 °C, respektive 55 °C.
 

Energetická třída trub

Energetická třída označuje zařazení do skupiny podle energetické náročnosti provozu spotřebiče. Pro jednodušší výběr slouží energetický štítek, kterým je povinně označena každá trouba. V současnosti se vyrábí vestavné trouby ve třídách A, A+ a A++.


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi