SwitchBot Smart Radiator Thermostat

3,0 2 hodnocení
Termostatická hlavice - digitální, chytrá, kompatibilní s Aplikace výrobce a Home Assistant, připojení přes bluetooth, plánování a dětský zámek, kompatibilní s ventily typu RA, RAV, RAVL a M28, podporuje OS Android a iOS
-5 % z nového 759,- Nový 799,-
Nakupte zrychleně do AlzaBoxu nebo na prodejnu.
Přidat do seznamu
Záruka 24 měsíců Kód:  SwBot2516
SwitchBot Smart Radiator Thermostat 759,- Rozbaleno - skladem 1 ks
Do košíku

SwitchBot Smart Radiator Thermostat

SwitchBot Smart Radiator Thermostat je téměř nové zboží, v perfektním stavu a s plnou zárukou. Původní balení ale už někdo otevřel před vámi. Proč? Mohlo jít o nevhodný dárek. Detailní informace zde.

Termostatická hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat

Chytrá termostatická hlavice pro úsporné vytápění

Chytrá termostatická hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat vám umožní mít vytápění plně pod kontrolou a zároveň výrazně snížit náklady na energie. Díky chytrým časovým plánům si můžete nastavit rozdílnou teplotu na ráno, odpoledne i noc, topení se automaticky vypne při odchodu z domu a před vaším návratem místnost příjemně vyhřeje. SwitchBot Smart Radiator Thermostat podporuje nezávislé ovládání více radiátorových hlavic, díky čemuž můžete vytápět každý pokoj zvlášť – dětský pokoj vyhřát dříve, ložnici temperovat přes noc a méně využívané místnosti udržovat na úsporné teplotě. Hlavici snadno nasadíte na ventil pomocí přiložených adaptérů a pomocí Bluetooth připojení následně můžete ovládat v aplikaci SwitchBot, kde získáte chytré plánování, přehled o teplotě, detekci otevřeného okna i ochranu proti zamrznutí a automatické odvápnění. Termostatická hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat vydrží na jednu sadu baterií až 10 měsíců, nabízí přehledný digitální displej a pomůže vám dosáhnout ideální rovnováhy mezi komfortem a úsporou až přes 30 % ročně.

Termostatická hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat

Klíčové vlastnosti termostatické hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat

  • Termostatická hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat umožňuje nastavit individuální časové plány vytápění pro maximální úsporu energie
  • Díky nezávislému ovládání více hlavic SwitchBot Smart Radiator Thermostat umožní regulovat teplotu v každé místnosti zvlášť
  • Při detekci otevřeného okna termostatická hlavice automaticky sníží výkon vytápění
  • SwitchBot Smart Radiator Thermostat chrání topný systém díky ochraně proti zamrznutí
  • Díky automatickému odvápnění zůstává termostatická hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat dlouhodobě spolehlivá
  • Přehledný digitální displej umožňuje rychlou kontrolu teploty i stavu baterie
  • Přiložené adaptéry pro běžné typy ventilů zajišťují snadnou instalaci bez nářadí
  • Díky Bluetooth připojení lze SwitchBot Smart Radiator Thermostat pohodlně ovládat v aplikaci SwitchBot
  • Provoz na baterie zajišťuje až 10 měsíců běžného používání

Kompatibilní platformy pro chytrou domácnost

Kompatibilní s platformou Google Home

Přes aplikaci Google Home budete moci ovládat chytré žárovky, termostaty, kamery nebo reproduktory, vše z jednoho místa, dotykově nebo hlasem. Nastavení všeho potřebného se provádí podle pokynů na obrazovce v aplikaci nainstalované v chytrém telefonu. Google Home podporuje tisíce zařízení od různých výrobců.

Kompatibilní s platformou Apple Home

Apple Home je aplikace, která se stala klíčovým nástrojem pro uživatele chytré domácnosti v ekosystému Apple. Díky ní můžete jednoduše spravovat všechna chytrá zařízení na jednom místě – od osvětlení a termostatů až po zámky a kamery. Pokud již používáte zařízení Apple, jako jsou iPhone, iPad, Mac nebo Apple Watch, je Apple Home ideálním způsobem, jak propojit technologie a vytvořit domácnost, která se přizpůsobí vašim potřebám.

SMART

Kompatibilní s aplikací výrobce

Pro využití chytrých funkcí produktu je třeba zařízení přidat do aplikace výrobce. Bližší informace o aplikaci (název, podporované OS, podporované jazyky) a jak zařízení do aplikace přidat naleznete v manuálu produktu.

Termostatická hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat

Chytré plánování vytápění s úsporou až 30%

Termostatická hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat vám umožní vytvářet chytré časové plány vytápění přesně podle vašeho denního režimu a jednoduše tak optimalizovat spotřebu energie. V aplikaci si můžete nastavit různé teploty pro jednotlivé části dne – ráno příjemné zahřátí, během práce úsporný režim a večer opět komfortní teplotu. Díky automatizaci se topení přizpůsobí vašemu rytmu bez nutnosti manuálního zásahu, což vám pomůže dosáhnout až 30% úspory nákladů na vytápění.

Termostatická hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat

Termostatická hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat umožňuje nezávislé ovládání více radiátorů

SwitchBot Smart Radiator Thermostat umožňuje nezávislé ovládání více radiátorových hlavic, díky čemuž můžete nastavit rozdílnou teplotu v každé místnosti podle aktuálních potřeb. Dětský pokoj můžete vyhřát na vyšší komfortní teplotu, ložnici udržovat mírně chladnější pro kvalitní spánek a obývací pokoj přizpůsobit večernímu odpočinku. Každý člen domácnosti tak získá ideální tepelný komfort bez zbytečného plýtvání energií.

Termostatická hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat

Chytrá detekce otevřeného okna zabrání tepelným ztrátám

Při otevřeném okně dokáže termostatická hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat automaticky reagovat a zabránit zbytečným tepelným ztrátám. Jakmile zaznamená náhlý pokles teploty, ventil se automaticky uzavře a omezí vytápění. Díky této chytré detekci otevřeného okna šetříte energii i náklady bez nutnosti ručního zásahu. Po stabilizaci teploty hlavice automaticky obnoví nastavený režim. (funkce je dostupná při propojení se SwitchBot Hub)

Termostatická hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat

Plná kontrola nad vytápěním v mobilní aplikaci

Ovládání termostatické hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat probíhá přes Bluetooth připojení v aplikaci SwitchBot, kde si můžete nastavit chytré časové harmonogramy, sledovat aktuální i cílovou teplotu a aktivovat detekci otevřeného okna pro omezení zbytečných tepelných ztrát. Nechybí ani automatické odvápnění ventilu a ochrana proti zamrznutí, díky nimž je váš topný systém dlouhodobě chráněn a připraven na bezpečný a efektivní provoz během celé topné sezóny.

Termostatická hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat

SwitchBot Smart Radiator Thermostat je kompatibilní s většinou běžných radiátorových ventilů

Termostatická hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat je  kompatibilní s většinou běžných radiátorových ventilů na trhu. V balení je přiložena sada adaptérů pro typy Danfoss RA, RAV a RAVL, M28 × 1,5, Giacomini i Caleffi, díky čemuž není potřeba dokupovat žádné další příslušenství. Instalace je rychlá a bez zásahu do topného systému – hlavici jednoduše nasadíte na stávající ventil a během několika minut je připravena k provozu.

Termostatická hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat

SwitchBot Smart Radiator Thermostat je kompatibilní s většinou běžných radiátorových ventilů

Propojením se SwitchBot Hub získáte chytrou funkci geofencing, díky které dokáže termostatická hlavice SwitchBot automaticky reagovat na váš pohyb. Jakmile se přiblížíte k domovu, topení se zapne a místnost se začne vyhřívat ještě před vaším příchodem. Naopak při odchodu z domu systém automaticky sníží teplotu nebo vytápění vypne, aby se zbytečně neplýtvalo energií.

Termostatická hlavice SwitchBot Smart Radiator Thermostat

Provoz na baterie zajistí funkci na celou topnou sezónu

SwitchBot Smart Radiator Thermostat je navržen pro dlouhodobý bezstarostný provoz – na jednu sadu baterií vydrží až 10 měsíců, tedy celou topnou sezónu. V aplikaci i na displeji vás navíc včas upozorní na nízký stav baterie. Díky úspornému provozu a jasné vizuální kontrole máte vytápění stále pod dohledem bez nutnosti časté údržby.

TIP: Plánujete si postavit vlastní chytrou domácnost a nevíte, kde začít? Pak si nezapomeňte přečíst náš podrobný návod Jak postavit chytrou domácnost!

Parametry a specifikace

Porovnat

Vlastnosti

Umístění
Radiátor
Displej
Podsvícený

Regulace teploty

Min. nastavitelná teplota
5 °C
Max. nastavitelná teplota
35 °C

Ukazatel

Ukazatel
Digitální

Využití

Fungování
Přes centrální jednotku / bridge, Samostatně

Konektivita

Podporované OS
Android, iOS
Kompatibilní aplikace
Aplikace výrobce, Home Assistant
Napájení
Na baterie
Jazyk aplikace
V angličtině, V češtině

Baterie

Typ baterie
AA
Počet baterií
2 ks

Využití

Fungování
Přes centrální jednotku / bridge, Samostatně
Oblast využití
Vytápění a chlazení

Typ ventilu

Typ ventilu
M28, RA, RAV, RAVL
Více parametrů
Poznámka:

Na baterii či akumulátor, které mohou být součástí produktu, se vztahuje doba životnosti v délce šesti měsíců, protože se jedná o spotřební materiál.


Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
Příslušenství pro SwitchBot Smart Radiator Thermostat