Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Velkolepý výprodej Čistá a zdravá domácnost bez virů

TP-LINK MC111CS

Zobrazit katalog
4x
0
Média konvertor - fast ethernet, single mode 1× 100M SC/UPC na 1× 10/100 RJ45, WDM TX 1550nm / RX 1310nm
Množstevní slevy
Při koupi 1 ks
829,-/ks
Při koupi 2-3 ks
795,84/ks
Při koupi 4 a více ks
762,68/ks
Ušetříte 0 Kč
Možnost vrátit zboží do 60 dnů 58,-
Cena s DPH
829,-
Cena bez DPH 685,-
Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu Hlídat dostupnost
Přidat do seznamu
Záruka 60 měsíců Kód:  TP607g Prod. číslo:  MC111CS Stránky výrobce
5,0
Hodnotili 4 zákazníci
Napsat recenzi
5 4 ×
4 0 ×
3 0 ×
2 0 ×
1 0 ×
50+ zákazníků již zakoupilo
100 % zákazníků doporučuje

TP-LINK MC111CS

Kvalitní a spolehlivý média konvertor určený pro převod médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Tento konvertor je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Náklady na kabeláž jsou poloviční díky použité technologie WDN, která využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat. Využívá vlnovou délku 1550 nm pro odesílání dat a 1310 nm pro příjem dat. Z toho plyne, že další koncové zařízení, které má spolupracovat s tímto modulem, musí využívat vlnovou délku 1310 nm pro odesílání dat a 1550 nm pro příjem dat, jako například konvertor TP-LINK MC112CS. Tento modul je možno použít i jako samostatné zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19'.


Parametry a specifikace:

Standardy a protokoly:
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Základní funkce:
Podporuje technologii WDM
Poloduplexní/plně duplexní režim přenosu pro port FX
Plně duplexní řízení toku (IEEE 802.3x)
Poloduplexní řízení toku (Backpressure)
Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení
Prodlužuje dosah optického vedení až na 20 km

Porty:
1 port 100M SC
1 port 100M RJ45 (Auto MDI/MDIX)

WDM TX:
1550 nm

WDM RX:
1310 nm

Síťová média 10BASE-T:
Kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 ? STP (max. 100 m)

Síťová média 1000BASE-T:
Kabel UTP kategorie 5, 5e (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 ? STP (max. 100 m)

Síťová média 1000BASE-FX:
Jednorežimový optický kabel
Indikátory LED PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD

Rozměry:
94,5 x 73 x 27 mm

Napájení:
Externí napájecí adaptér

Bezpečnost a emise:
FCC, CE

Provozní prostředí:
Provozní teplota: 0–40 ?
Neprovozní teplota: -40–70 ?
Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující
Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující

Obsah balení:
Převodník
Napájecí zdroj
Instalační manuál


Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.
Na vaše dotazy odpovídá expert

Kdy mi vydáte mé zboží, pacholci?

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Diskuze a poradna k TP-LINK MC111CS
Příslušenství pro TP-LINK MC111CS
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si TP-LINK MC111CS. For shipping to other EU countries visit this page TP-LINK MC111CS. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte TP-LINK MC111CS. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte TP-LINK MC111CS. For shipping to the United Kingdom visit this page TP-LINK MC111CS. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: TP-LINK MC111CS.

Alternativy k TP-LINK MC111CS

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi