Emise pro AP+ v app - všechny segmenty Emise pro AP+ v app - všechny segmenty

75" TCL 75C728

Zobrazit katalog
75" TCL 75C728 + 3 roky záruka po registraci
3,3 10 hodnocení
Televize SMART ANDROID QLED, 191cm, 4K Ultra HD, PPI 3300 (100Hz), Direct LED, HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, lokální stmívání, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 1× USB, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, HbbTV 2.0, herní režim, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Voyo, Steam Link, Google Assistent, Amazon Alexa, párování s mobilním zařízením, VESA 400×300, repro 30W, Dolby Atmos, Dolby Digital AC4, DTS HD, en. třída G
Kód:  WK690f7b Prod. číslo:  75C728 Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy? Vybírejte z celé nabídky

75" TCL 75C728


TCL 75C728 je 4K QLED TV s nativním 100Hz panelem

TCL 75C728 je přímo nabitá vrcholnými technologiemi. Quantum Dot se stará o nejširší paletu přesných a živých barev, Direct LED podsvícený 100Hz panel má na starosti perfektně ostrý pohyb a vždy si užijete to nejlepší z HDR díky kompletní podpoře všech formátů, kde nechybí HDR10, HLG, HDR10+ a hlavní důraz je kladen na Dolby Vision, jakožto nejpokročilejší formát HDR. Vyslouží si tak označení 4K HDR Pro. Obrazová kvalita televize TCL 75C728 potěší nejen filmové fanoušky, ale i náročné hráče her. Díky kombinaci 100Hz panelu a HDMI 2.1 s funkcemi VRR a ALLM na ní můžete hrát hry v té nejlepší grafice a ostrosti ve 4K rozlišení při 120 FPS (snímcích za sekundu) v úžasné plynulosti a bez trhání.

Na televizi TCL 75C728 můžete mluvit

Systém chytré televize TCL 75C728 je plynulý a svižný. Jedná se o Android TV, kde najdete obrovské množství aplikací, her a funkcí jako vestavěný Google Assistant a Chromecast. Google Assistant se u TCL 75C728 ovládá snadno a komfortně pomocí funkce Hands-Free Voice Control, kdy můžete mluvit přímo na televizi. Dokonce i česky nebo slovensky lze pomocí hlasu vyhledávat svá oblíbená videa na Youtube. Novinkou je u TV TCL 75C728 aplikace Google Duo, která umožňuje uskutečnění videohovorů s vašimi blízkými prostřednictvím televize TCL 75C728. Stačí připojit USB webkameru s podporou UVC, což nabízí naprostá většina dnes prodávaných webkamer. Z aplikací najdete i pokročilé přehrávače médií. Zvuk u televize TCL 75C728 zajišťují prémiové reproduktory Onkyo s podporou Dolby Atmos. Chytrá a elegantní televize s bezrámečkovým designem v kovovém provedení a úzkým podstavcem můžete umístit i na úzký nábytek. Televizi TCL 75C728 však samozřejmě můžete připevnit i na zeď prostřednictvím držáku standardu VESA 400 × 300.

QLED TV TCL 75C728 nabídne více než 1 miliardu barev a odstínů a 100% barevný objem

Quantum Dot technologie u televize TCL 75C728 přináší více než 1 miliardu barev a odstínů a plynulých přechodů mezi nimi. 100% objem barev vykresluje plné a živé barvy v různých úrovních jasu, aby nedocházelo k ztrátě detailů. Nechte se pohltit obrazem s úžasnou hloubkou a detaily díky široké barevné paletě.

4K HDR PRO zobrazuje HDR obsah v dokonalých barvách a detailech

TCL 75C728 s úrovní 4K HDR PRO zobrazuje obraz plný živých a přesných barev hlavně díky Quantum Dot technologii pro zobrazení nejjemnějších detailů a odstínů. Vychutnejte si neuvěřitelnou hloubku obrazu a scény, které vypadají jako živé.

Nekompromisní ostrost obrazu docílí televize TCL 75C728 díky 100Hz panelu a technologii Motion Clarity Pro 

Nativní 100Hz panel televize TCL 75C728 přináší ostrý, čistý a plynulý pohyb v nejrychlejších scénách. Technologie Motion Clarity Pro přináší pokročilé algoritmy pro dopočet snímků s cílem zdokonalit ostrost a plynulost pohybu. I materiály natočené s nižší snímkovou frekvencí mohou nyní na televizi TCL 75C728 vypadat úžasně ostře a plynule. 100Hz panel v kombinaci s HDMI 2.1 u TCL 75C728 umožňuje i náročným hráčům vychutnat si oblíbené hry v dokonalé grafice, ostrosti a plynulosti díky 4K a 120 FPS a funkci VRR pro hraní bez trhání. Navíc se jedná o 10bit VA panel s podsvícením Direct LED, kde je kladen důraz na hluboké zobrazení černé a vysokého kontrastu, aby HDR mohlo lépe vyniknout.

Hrajte na televizi TCL 75C728 jako profesionálové s GAME MASTER PRO

Kombinace HDMI 2.1 a 100Hz panelu je modlou nejnáročnějších hráčů. Díky ní TV TCL 75C728 zvládne zobrazit hry ve vysokém 4K rozlišení při vysoké snímkové frekvenci 120 snímků za sekundu (FPS). 100Hz panel totiž zvládá i 120Hz. HDMI 2.1 také nabízí funkci VRR (Variable Refresh Rate), pro zajištění plynulého obrazu bez trhání. Funkce ALLM (Auto Low Latency Mode) zajišťuje automaticky nejkratší možnou odezvu - - input lag pod 15 ms.* a ideální obrazové nastavení pro hry. TV TCL 75C728 se díky této funkci sama přepne do herního režimu, pokud připojíte moderní herní konzoli nebo PC přes HDMI.

*pro tuto funkci je vyžadována herní konzole nebo PC s HDMI 2.1.

HDR MULTIFORMAT: TCL 75C728 podporuje všechny HDR formáty

HDR efekt v jeho nejlepší formě na TCL 75C728 z jakéhokoliv zdroje. S HDR obsahem se dnes setkáváme čím dál tím častěji. Každý typ obsahu může využívat jiný HDR formát pro práci s optimalizací obrazu. Existujícími formáty HDR jsou: HDR10, HLG, HDR10+ a DOLBY VISION a DOLBY VISION IQ. TCL 75C728 je podporuje všechny. Díky Dolby Vision si užijete maximum z Netflixu, Disney+  a dalších. Dolby Vision má největší potenciál a přináší nejlepší obrazovou kvalitu. S HDR10+ se setkáte například u Amazon Prime. Díky technologii světelného senzoru navíc televize TCL 75C728 optimalizuje obrazovou kvalitu tak, aby se přizpůsobila světelným podmínkám v místnosti. Vychutnáte si tedy nejlepší komfort v jakoukoliv denní dobu.

TCL 75C728 má zvuk v podání ONKYO reproduktorů s podporou Dolby Atmos

TCL 75C728 pro svůj zvuk využívá reproduktorů od renomované zvukové společnosti ONKYO. Dostane se vám tak křišťálové čistoty a přesnosti zvuku i s podporou Dolby Atmos* pro strhující prostorovost. ONKYO reproduktory speciálně designované pro čistotu a přesnost zvuku umožňují realističtější Dolby Atmos zážitek u vás doma. Křišťálově čistá kvalita zvuku, ať už se jedná o dialogy nebo akční scény, oživí každý detail v unikátní čistotě.

*Dolby Atmos a symbol dvojitého D jsou registrované ochranné známky společnosti Dolby Laboratories. 

TCL 75C728 nabízí podporu zvuku Dolby Audio a DTS-HD

Nejen pro HDR formáty, ale i svou podporu zvukových formátů je TCL 75C728 velmi univerzální. Prémiový zvuk si u ní tak můžete vychutnat jak od Dolby, tak od DTS*. Vynikající filmový zážitek tak bude kompletní. Dolby Audio™ přináší pohlcující zážitky v perfektní čistotě a prostorovosti zvuku. Díky DTS-HD na Blu-ray discích a ve streamingových službách budou mít filmy opravdu grády.

*DTS a DTS společně se symbolem jsou ochrannými známkami společnosti DTS. Symbol dvojitého D je ochrannou známkou společnosti Dolby Laboratories.

TCL 75C728 je chytrá Android TV s neomezeným množstvím zábavy

Android TV TCL 75C728 přichází s vestavěnými funkcemi Google Home, Chromecast a Google Assistant.* V Obchodě Play najdete mnoho světových i lokálních aplikací pro streamování obsahu. Čekají na vás Youtube, Netflix, Amazon Prime a mnoho dalšího.

*Google Assistant vyžaduje internetové/data připojení. Datové tarify mohou být zpoplatněny. Dostupnost a výkon určitých funkcí a služeb závisí na službách, zařízeních a síti a nemusí být dostupné 
ve všech lokalitách.

TCL 75C728 umožní používat Hands-Free Google Assistant, takže váš hlas bude klíčem k vaší zábavě

Způsob hlasového zadávání Hands-Free Voice Control* se nádherně doplňuje s funkcí Google Assistant a dohromady přinášejí opravdu snadný a komfortní přístup k informacím a zábavě. Google Assistant* najdete v Android TV TCL 75C728 již vestavěný. Je připraven pomoci vám s mnoha úkoly, s vyhledáváním obsahu a informací a obsluhou vaší chytré domácnosti. Zadávání hlasem můžete využít i v češtině či slovenštině. Snadno tak vyhledáte například videa na Youtube, což ocení i třeba předškolní děti, které pro vyhledávání ani nepotřebují umět abecedu. Stačí jim jen vyslovit název jejich oblíbené pohádky, například "Pat a Mat" a mohou pouštět pohádky z Youtube.  Pokud v daném jazyku nefunguje probouzecí příkaz k naslouchání "OK Google", lze naslouchání aktivovat pomocí tlačítka Google Assistantu na přibaleném chytrém ovládači u řady TCL 75C728 a poté právě třeba česky či slovensky vyhledávat obsah.

* Hands-Free Voice Control a Google Assistant nemusejí být ve všech oblastech a jazycích dostupné. 

S Google Duo můžete být prostřednictvím televize TCL 75C728 neustále v kontaktu s vašimi blízkými

Díky Google Duo* můžete prostřednictvím TV TCL 75C728 pořádat videohovory ve vysoké kvalitě snadno a zdarma. Soukromé i skupinové hovory pomocí USB připojitelné webkamery s podporou UVC (USB Video Class, což dnes nabízí naprostá většina webkamer). Postačí vám pouze Google účet. S TCL 75C728 dokonce ani nemusíte připojovat kameru a pro hlasové hovory vám postačí mikrofon v TV, který je využitelný právě pro funkci Hands-Free Voice Control. S Google Duo v TV TCL 75C728 volejte na jiné TV, na mobilní telefony, tablety či počítače. Propojte se tak s rodinou, přáteli na velké obrazovce a bez nutnosti držet v ruce mobil s kamerou. Dokonce tak můžete využít i fitness lekce s trenérem na druhé straně. Kameru umístíte na televizi TCL 75C728, uvidíte se na veliké obrazovce, před kterou můžete volně cvičit. Vaše hovory zůstávají zabezpečeny šifrováním pro zachování vašeho soukromí. 

Works with Alexa – chytrá asistence od Amazonu

Amazon Alexa je hlasová asistenční služba s neustálým vývojem a růstem funkcí a úkolů, které dokáže zpracovat. Alexa vám může přehrávat muziku, zjistit novinky a zprávy, ukázat předpověď počasí, změnit kanál nebo hlasitost v TV TCL 75C728 a ovládat vaši chytrou domácnost.

*Kompatibilita s Alexa vám umožňuje využívat vaše Amazon Alexa zařízení včetně Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakoupitelné zvlášť) pro ovládání vaší televize.

TCL 75C728 je v mnoha ohledech prémiová a praktická

Televize TCL 75C728 vyniká svým zpracováním. Kovové bezrámečkové provedení zajišťuje eleganci a solidnost, která působí velmi luxusně. TCL 75C728 tedy nejen prémiově hraje obrazem a zvukem, ale i prémiově vypadá. Zkrátka jednoduše zapadne do každého interiéru. TCL 75C728 využívá kovového podstavce umístěného uprostřed, což umožní i větší velikostní variantu TV postavit i na úzký typ nábytku. Televizi TCL 75C728 lze samozřejmě připevnit i na stěnu pomocí standardně dostupných držáků. TCL 75C728 jednoduše kombinuje eleganci a výkon.

 • Pro vložení karty pro kódovaný příjem satelitního či kabelového vysílání je potřeba použít kompatibilní CA modul, který se zasune do CI/CI+ slotu televizoru
 • Parametry a specifikace

  Úhlopříčka
  75" (190,5 cm) Hotovo!
  Spotřeba v SDR režimu
  168 kWh/1000h Hotovo!
  Energetická třída v SDR režimu
  G Hotovo!
  Spotřeba v HDR režimu
  258 kWh/1000h Hotovo!
  Energetická třída v HDR režimu
  G Hotovo!

  Energetický štítek 2021

  Spotřeba v SDR režimu
  168 kWh/1000h Hotovo!
  Energetická třída v SDR režimu
  G Hotovo!
  Spotřeba v HDR režimu
  258 kWh/1000h Hotovo!
  Energetická třída v HDR režimu
  G Hotovo!

  Úhlopříčka a rozlišení

  Úhlopříčka
  75" (190,5 cm) Hotovo!
  Maximální rozlišení
  4K Ultra HD Hotovo!
  Maximální rozlišení
  3840 × 2160 Mpx Hotovo!

  Obrazovka

  Obnovovací frekvence panelu
  100 / 120 Hz Hotovo!
  Technologie
  QLED Hotovo!
  Podsvícení
  Direct LED Hotovo!
  Podporované HDR standardy
  HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG Hotovo!

  Modelový rok

  Modelový rok
  2021 Hotovo!

  Aplikace | SMART funkce

  Aplikace
  YouTube, NETFLIX, HBO Max, Voyo, Disney+, Skylink Live TV, Apple TV, Amazon Prime Video, Kodi, Spotify, Twitch, Steam Link, Facebook, Google Duo, Rakuten TV, VLC Media Player, OKTAGON TV Hotovo!
  SMART funkce
  HbbTV, Chytrý ovladač, Ovládání hlasem, Webový prohlížeč Hotovo!
  Kompatibilita s hlasovým asistentem
  Google Assistant, Amazon Alexa Hotovo!

  Herní funkce

  Herní funkce
  Herní režim (GAME MODE), VRR (Variable Refresh Rate) Hotovo!

  Připojení

  Bezdrátové připojení
  WiFi, Bluetooth, Párování s mobilním zařízením, DLNA, Chromecast Hotovo!
  HDMI
  4 × Hotovo!
  USB
  1 × Hotovo!

  Tunery

  Typ tuneru
  DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C Hotovo!

  Rozměry a hmotnost

  Šířka
  167,1 cm Hotovo!
  Výška
  102,4 cm Hotovo!
  Hloubka
  36,4 cm Hotovo!
  Výška bez podstavce
  96,2 cm Hotovo!
  Hloubka bez podstavce
  9 cm Hotovo!
  Šířka podstavce / rozteč nožiček
  143,5 cm Hotovo!
  Hmotnost
  26,7 kg Hotovo!
  VESA uchycení
  400×300 Hotovo!

  Barva

  Barva
  Stříbrná Hotovo!
  Více parametrů
  Poznámka:
  » Všechny Televize
  » Všechny Televize s úhlopříčkou 75" a větší (nad 191 cm)
  » Všechny QLED televize
  » Všechny 4K televize
  » Všechny Smart TV
  » Všechny Android TV boxy
  » Všechna multimediální centra

  Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.

  Dobrý den, v popisu uvádíte "komponentí vstup", ať hledám jak hledám tak jsem tento vstup nenašel. Chci připojit Playstation 2, přes kompozitní konektory... kde je najdu? Pokud na TV nejsou jak uvádíte, jak to řešit abych mohl PS2 s touto TV spojit? Děkuji.

  Dobrý den, jakou maximální svítivost ma teto obrazivka, proč není tento údaj standartně v popisu? Děkuji

  Dobrý den, rád bych se zeptal na odkaz na oficiální stránky výrobce - konkrétně tento model. Nemohu na nich tento model najít. Rád bych se dozvěděl nějaké doplňující informace o výrobku tam. Děkuji za odpověď.

  Dobrý den, nevíte kde se u této tv zapíná handsfree jak se píše v manuálu. Děkuji

  Dobrý den,jde se přihlásit na této televizi jako uživatel VOYO?

  Dobrý den jak k tv připojím soundbar per optický kabel je naše že je za cvaknu do konektoru ale ať se snažím jakkoliv zda mi hraje tv i soundbar já bych chtěl poděkovat buk jen že soundbaru zatím to řeším tím že dám vol.tv na 1 a zesiluji si soundbar ale rád bych aby se zapínal vypínal s tv a volume ovládal jedním ovladačem děkuji

  Dobrý den, mám dotaz. Při černé obrazovce vidím více bílých skvrn. Co s tím?

  Dobrý den, na TV se mi oběvují bíle skvrny na stejných místech. Vždy při tmavých scénách jsou tyto fleky vidět a při zhasnutém světle v pokoji je to velice nepříjemné. Zkoušel jsem i povolit šrouby na TV držáku, ale problém je stále stejný. Je možné tento problém reklamovat, pač od TV za tuto cenu nejsem ochoten tuto vadu akceptovat. ¨Děkuji

  Dobrý deň, kúpil som si túto TV a bola by spokojnosť, ale neviem naladiť Astru 23,5 na satelitnom príjme. Dá sa to, alebo bude sa to dať? Ďakujem

  Dobrý den. Jak je to u této televize s možností sledovat O2TV? Děkuji za odpověď.

  12
  Diskuze a poradna k 75" TCL 75C728
  Příslušenství pro 75" TCL 75C728 Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 75" TCL 75C728. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 75" TCL 75C728. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 75" TCL 75C728. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 75" TCL 75C728.
  P-DC1-WEB14
  Zavoláme Vám a odborně poradíme
  +420 225 340 111
  Dotaz na objednávku
  Dotaz na zboží
  Prosím zadejte svůj telefon:
  Zavolejte mi
  Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
  Více informací Méně informací