Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Novinky - Elektronické knihy

0
Značky a parametry

Doporučujeme

Host
(11)

Ostatní značky

65. pole (1)
ALBATROS (11)
Albatros Media Slovakia (16)
Alpress (12)
AlzaMedia (1)
Argo (15)
Artis Omnis (1)
Baronet (19)
BB Art (2)
BETA - Dobrovský (5)
BizBooks (6)
Brokilon (2)
Cooboo (5)
Cosmopolis (2)
Cpress (11)
Edika (4)
EFKO art (1)
E-knihy hned (2)
E-knihy jedou (16)
Epocha (2)
Fragment (9)
Gnóm! - Jakub Němeček (1)
Grada (8)
Greenberg (1)
Grimmus (2)
Jan Melvil Publishing (2)
Jota (7)
KKnihy.cz (2)
KMS – Křesťanská misijní spole (1)
Liberální institut (1)
Magdalena Isgaar Kotrmanová (1)
Marenčin PT (18)
Marie Němcová (1)
Miroslav Tomšů - Nakladatelstv (1)
Mladá fronta (11)
MOBA (10)
Motto (20)
Mystery Press (3)
Mytago (1)
Nakladatelství MaHa (2)
Paseka (1)
Pláž (2)
Plot (1)
Plus (3)
Portál (1)
Prostor (7)
Skleněný můstek s.r.o. (8)
Sofa Books (3)
Triton (5)
Tz-One (1)
VIKING (1)
Vutium (1)
Vyšehrad (7)
warhorse studios (1)
Wolters Kluwer (10)
XYZ (5)
Autor
vědecký sborník (6)
Halina Pawlowská (5)
Halina Pawlowská

(* 21. března 1955, Praha)

Halina Pawlowská je česká spisovatelka, publicistka, moderátorka, scenáristka a také vydavatelka. Má dvě děti, vystudovala scenáristiku a dramaturgii na FAMU. V roce 1988 začala pracovat v redakci zábavy v Československé televizi, později se věnovala novinám a publicistice.

Veřejností je známa mimo jiné jako moderátorka televizních pořadů z 90. let Zanzibar a V žitě (později Žito). Celkem 7 let vedla společenský týdeník Story a poté založila vlastní časopis Šťastný Jim. Napsala též několik filmových scénářů, které byly posléze zfilmovány (Vrať se do hrobu!, Díky za každé nové ráno – v obou zmíněných filmech se objevila v malých rolích).

V roce 1994 obdržela Českého lva právě za scénář k filmu Díky za každé nové ráno a poté dvakrát po sobě získala televizní ocenění TýTý Pořad roku za Banánové rybičky vysílané Českou televizí. Populární pořad o tom, jak přežít různé životní situace, si můžete vychutnat i v knižním vydání (Banánové rybičky, Banánové chybičky - pokračování).

Od Haliny Pawlowské si můžete přečíst například knihy Díky za každé nové ráno (1994), Ať zešílí láskou (1995), Jak být šťastný (1996), Hroši nepláčou (1996), Záhada žlutých žabek (2005). Z novější tvorby pak Velká žena z východu (2011), Strašná nádhera (2012).

John Flanagan (4)
Erin Hunterová (3)
Erin Watt (3)
Martin Goffa (3)
Michaela Klevisová (3)
Wilbur Smith (3)

Wilbur Smith

(* 9. 1. 1933, Severní Rhodesie, Zambie)

Wilbur Smith, celým jménem Wilbur Addison Smith, je anglicky píšící spisovatel, autor dobrodružných románů z afrického prostředí. Některé jeho tituly se rovněž dočkaly filmového zpracování, jako je například snímek Planoucí pobřeží (1991), Lovci diamantů (2001) aj.

Světový úspěch zaznamenala zejména sága vyprávějící o starověkém Egyptě – Řeka bohů (I – IV), jejíž první díl poprvé vyšel v originále v roce 1993. Mezi další populární tituly, které byly přeložené do českého jazyka, patří například romány Píseň slonů (1991), Lovci diamantů (1995), Diamantová cesta (2002), Bludný kruh (2013) či napínavý příběh zaoceánské lodi s názvem Nenasytný jako moře (2014).

Knihy Wilbura Smithe si získaly čtenáře po celém světě. Dobrodružné romány vynikají autentickým vylíčením afrických reálií a místních obyvatel, krásami exotické krajiny, tajemnou mytologií a strhujícími zápletkami.

Alan Jacobson (2)
Ivana Havranová (2)
Katy Yaksha (2)
Lisa Kleypas (2)


(* 1964, Texas, USA)


Lisa Kleypas je americká spisovatelka a oblíbená autorka milostných románů. Svou první novelu Where Passion Leads (1987) napsala již ve svých 21 letech. Píše bestselery a na kontě má milióny prodaných výtisků po celém světě. Její knihy jsou překládány do 14 jazyků.

Do povědomí čtenářek se dostala díky historickým romancím Půlnoční romance (Mine Till Midnight, 2007). Poté přešla i k aktuální tématice. Čerpá z děl klasické literatury, historických knih i z osobních zkušeností. Prohlásila, že píše romány, které sama ráda čte. Věnuje se romantickým vztahům a zasazuje je do zajímavého prostředí.

Často píše milostné série, které spojují hlavní hrdinové i smyslné zápletky s nádechem jemné erotiky. Hlavními hrdiny se často stávají bohatí a neodolatelní muži, kteří svádějí mladé dívky, jež se rády nechají strhnout z životního stereotypu, aby prožily bouřlivý románek plný dobrodružství.

Markéta Harasimová (2)
Michal Sýkora (2)
Nora Roberts (2)

Nora Roberts

(* 10. října 1950, Maryland, USA)

Eleanor Marie Robertson, známá také pod pseudonymy Nora Roberts, J. D. Robb, Jill March či Sara Hardesty, je americkou autorkou detektivních románů a milostných příběhových próz pro ženy. Její knihy se staly světovými bestsellery, získaly mnoho významných ocenění (např. ceny Rita) a mnohé se dočkaly se i filmového zpracování.

Než se Eleanor stala známou spisovatelkou, musela si projít těžkými kariérními začátky. Začala psát v roce 1979, ovšem její rukopisy byly zprvu odmítané a nedoceněné. Debutovala tedy až v roce 1981 románem s názvem Irský plnokrevník.

V současnosti je velmi plodnou autorkou. V českém překladu vyšly pod uměleckým pseudonymem Nora Roberts tituly určené převážně ženským čtenářkám, jako jsou například romány – Spojeni osudem (2008), Sedmé znamení (2012), Zahráváš si s ohněm (2012), Nebezpečné útočiště (2012), Pohanský kámen (2013), Krajina světla (2013), Rudý šál (2014) či Dům na útesu (2014) a mnohé další.

Olga Tokarczuková (2)
S.D. Perry (2)
Stephen King (2)

(* 21. září 1947, Portland, Maine)

Stephen Edwin King je přední americký spisovatel a jeden z čtenářsky nejvyhledávanějších autorů hororů a temných fantasy příběhů současnosti. Své čtenáře ohromuje už od konce 70. let, na kontě má již přes 40 knižních titulů a neustále si získává nové příznivce. Je držitelem mnoha významných ocenění a na motivy jeho románů byla natočena celá řada kultovních snímků a televizních seriálů.

Na filmových adaptacích se často podíleli známí herci a režiséři, jako například Stanley Kubrick nebo Frank Darabont, kteří dodali Kingovým mrazivě tajemným a dramatickým příběhům ojedinělou atmosférů. Mezi nejúspěšnější filmové snímky lze uvést například Carrie, Osvícení, Vykoupení z věznice Shawshank, Zelená míle a mnoho dalších. Sám Stephen King si vyzkoušel práci režiséra i epizodního herce.

Mimo oblíbenou knižní fantasy sérii Temná věž (The Dark Tower) a knižní bestsellery, jako Prokletí Salemu, Řbitov zviřátek nebo Misery, se velkého úspěchu dočkal také novější titul Doktor spánek (2013, česky 2014), který je přímým pokračováním na román Osvícení.

Tui T. Sutherland (2)
a další autorky (1)
Adam Christopher (1)
Adam Mansbach (1)
Adele Ralish (1)
Agnes Martin-Lugand (1)
Alena Grimmichová (1)
Alena Jakoubková (1)
Alena Mornštajnová (1)
Alexander Boldizar (1)
Alexandra Pavelková (1)
Alois Dubec (1)
Amanda Staufferová (1)
Andrzej Sapkowski (1)

Andrzej Sapkowski

(* 21. 6. 1948, Polsko)

Andrzej Sapkowski je polský spisovatel, známý především jako tvůrce povídek a románové série o zaklínači Geraltovi z Rivie a princezně Ciri. Jako jeden z nejpopulárnějších autorů slovanské fantasy je velmi oblíbený také v České republice, na Slovensku, v Rusku, Německu, Portugalsku, ve Francii, Švýcarsku i Španělsku. Jeho příběhy se staly předlohou pro filmové i seriálové zpracování, ale na jejich základě vznikla také velmi rozšířená RPG hra pro PC a konzole.

V roce 1999 vyšly nové přeložené geraltovské povídky Zaklínač I - Poslední přání, které se skládají z příběhů ze Stříbrného meče, Věčného ohně, Meče osudu, doplněné kompletní povídkou Hlas rozumu a přiloženou černobílou mapou světa podle Stanislava Komárka. Později vyšlo také pokračování - Zaklínač II. - Meč osudu, Zaklínač III. - Krev elfů, Zaklínač IV. - Čas opovržení, Zaklínač V. - Křest ohněm, Zaklínač VI. - Věž vlaštovky a Zaklínač VII. - Paní jezera.

Jedním z posledních titulů je samostatný román s názvem Zaklínač - Bouřková sezóna (2014), v němž se autor opětně navrací ke svému nejpopulárnějšímu hrdinovi – Zaklínači Geraltovi.

Anna Auterská (1)
Anne Christine Ostbyová (1)
Annie Parnellová (1)
Antoine Laurain (1)
Anton Baláž (1)
Ari Marmell (1)
Arnaldur Indridason (1)
Arne Dahl (1)

Arne Dahl

(* 11. 1. 1963, Švédsko)

Jan Arnald, známý pod uměleckým pseudonymem Arne Dahl, je populární švédský spisovatel a novinář. Proslavil se jako autor severské krimi a jeho knihy se dočkaly také velmi úspěšného televizního zpracování. Za svou tvorbu získal několik významných ocenění, jako je například cena Deutscher Krimi Preis, The Swedish Crime Writing Award či Best Swedish Crime Novel Award. Dahlovy thrillery byly přeloženy nejméně do 10 jazyků.

Od roku 2009 začala v českém překladu vycházet kriminální série, v jejímž čele stojí elitní vyšetřovací tým Paula Hjelmema a Kerstin Holmové. V prvním díle s názvem Misterioso (2009) odhaluje pátrací tým vraždu tří obchodníků, kteří byli po pečlivém rituálu popraveni dvěma výstřely do hlavy.

Pokračování Zlá krev (česky 2010) zavádí stockholmskou vyšetřovací skupinu do Ameriky, kde musí vypátrat sériového vraha, jenž trýzní své oběti bolestivým rituálem. Na pultech našich knihkupectví se dále objevily díly této úspěšné ságy thrillerů s názvy - Až na vrchol hory (2013), Evropské blues (2013) a Velké vody (2014).

autorů kolektiv (1)
Barbara Cartland (1)
Barbara Hannay (1)
Barbara Metzger (1)
Barbora Hu (1)
Barbora Vajsejtlová (1)
Bear Grylls (1)
Bob Shaw (1)
Bohumír Pavelek (1)
Brad Ricca (1)
Bram Stoker (1)
Brandon Mull (1)
Caroline Robertsová (1)
Catherine Doyle (1)
Claire Cameronová (1)
Colin Falconer (1)
Dalibor Krzempek (1)
Dana Kiseľáková (1)
Dana Olšovská (1)
Daniel Gris (1)
Daniel Halper (1)
Daniel Leo Vopustil (1)
Daniela Krolupperová (1)
David Bischoff (1)
David Conn (1)
David Elischer (1)
David Enrich (1)
Deepak Chopra (1)
Dietrich Steen (1)
Dita Táborská (1)
Doc. Ing. Jaromír Kolouch CSc. (1)
Dominika Würll (1)
Eliq Maranik (1)
Elizabeth Stroutová (1)
Emily Bleeker (1)
Endó Šúsaku (1)
Enja Rúčková (1)
Erica Reischer (1)
Estelle Maskame (1)
Ester Anaswah (1)
Eva Podhajská (1)
Fiona Cummins (1)
Fiona Valpy (1)
František Novotný (1)
Gary Taubes (1)
Gill Sims (1)
Grady Hendrix (1)
Graham Allison (1)
H. Daniel Pink (1)
Hana Čechová Šimková (1)
Hana Marie Körnerová (1)
Hana Militká (1)
Hanna Žáková (1)
Harper Lee (1)
Harriet A. Washingtonová (1)
Heather Jarman (1)
Heather Morrisová (1)
Helen O'Neill (1)
Hiromi Kawakamiová (1)
Chad Corrie (1)
Charlie Greenberg (1)
Christian Thiel (1)
Christina Laurenová (1)

Laurenová Christina

Christina Lauren je umělecký pseudonym, za kterým se skrývá dvojice autorek – Christina Hobbs a Lauren Billings. Obě spisovatelky spolu napsaly několik světových bestsellerů a jejich knihy byly přeloženy již do 24 jazyků.

Nejznámější knihou se stal mimořádně poutavý milostný román Božský bastard (2013). Jedná se o vzrušující a silně provokativní příběh plný napětí, erotiky a vášnivé romantiky. Hrdinkou je chytrá studentka obchodní administrativy, která se střetne se svým perfekcionistickým a bezohledným šéfem.

Podobnou dávku erotiky, romance a lehkého humoru přináší i druhá kniha s názvem Božský cizinec (2014). Zde je vylíčen vztah schopné finanční ředitelky a svůdného cizince.

Poté, co se čtenářky seznámily s Božským bastardem i božským cizincem, autorské duo Christina Lauren vydává třetí román, který nese název Božský hráč (2014). Všechny tři knihy vynikají napínavým vyprávěním, erotickým nábojem, humornými situacemi i chytrými zápletkami.

Christopher Golden (1)
Ilona Eichlerová (1)
Irwin Shaw (1)
Iva Pekárková (1)
Iva Tajovská (1)
Ivan Klich (1)
Ivana Pilařová (1)
Ivanka Devátá (1)
J.R. Ward (1)
James Islington (1)
James Patterson (1)
Jamie Kirchick (1)
Jan Kučera (1)
Jan Minář (1)
Jan Strakoš (1)
Jana Pacáková (1)
Jane Corryová (1)
Jane Reindl (1)
Jan-Erik Fjell (1)
Janice B. Stockigt (1)
Jaromír Jindra (1)
Jaroslav Bálek (1)
Jaroslav Beneš (1)
Jaroslav Velinský (1)
Jerome Klapka Jerome (1)
Jessie Chaffeeová (1)
Jill Willard (1)
Jim Davis (1)
Jim Kraft (1)
Jiří Dobrylovský (1)
Jiří Glet (1)
Jiří Chalupa (1)
Jiří Mazánek (1)
Jiří Motýl (1)
Jiří W. Procházka (1)
Jo Watsonová (1)
Jocelyne Saucierová (1)
Johan Norberg (1)
Jordan Ellenberg (1)
Jorgen Brekke (1)
Josef Vašica (1)
Julia Samuelová (1)
Juraj Alner (1)
Juraj Červenák (1)

Juraj Červenák

(* 16. června 1974, Žiar nad Hronom, Československo)

Juraj Červenák, známý také pod pseudonymem Thorleif Larssen, je slovenský spisovatel a publicista. Proslavil se rovněž jako autor knižních fantasy sérií a získal mnoho ocenění, například Cenu Istron, Cenu Fantázie a Ceny Akademie sci-fi, fantasy a hororu.

V roce 1994 vydal první díl ságy o Conanovi, poté napsal několik fantasy cyklů, jako je Černokněžník (například knihy Krvavý oheň a Vládca vlkov), Bohatýr, Bivoj (např. tituly Bivoj běsobijceBivoj válečník) a Dobrodružství kapitána Báthoryho (např. Strážcové Varadínu či Ďáblova pevnost).

Napsal také několik samostatných románů. Jedním z nich je i hrdinské fantasy Sekera z bronzu, rouno ze zlata, v němž se hlavním hrdinou stává trójský princ Podarkés z doby bronzové a zlaté. V roce 2010 vyšla další kniha, sbírka povídek a novel, Kámen a krev, která je plná historicko-dobrodružných příběhů čerpajících ze slovanských mýtů a středoevropské historie. Třetí samostatnou knihou je fantasy western Chřestýš Callahan, jenž zavádí čtenáře do arizonského pohraničí – ráje banditů, nájemných vrahů, šlapek, lovců skalpů a indiánských hrdlořezů.

Karel Jaromír Erben (1)
Karel Svoboda (1)
Katarína Holetzová (1)
Kateřina Castaneda (1)
Kent Haruf (1)
Kevin Sands (1)
Kim Greenová (1)
kolektiv (1)
Ladislav Klimeš (1)
Lajos Egri (1)
Lajos Grendel (1)
Larry Tremblay (1)
Lavie Tidhar (1)
Lenka Isgaar Kotrmanová (1)
Lenka Macháčková (1)
Lenka Rožnovská (1)
Leylah Attar (1)
Liba Švrčinová-Cunnings (1)
Lina Wolffová (1)
Linda Castillo (1)
Lisa Daily (1)
Liz Lawler (1)
Louis L'Amour (1)
Luboš Polívka (1)
Lucie Antošíková (1)
Lucy Vineová (1)
Luke Allnutt (1)
Mandy Baggot (1)
Mandy Davisová (1)
Mara Stanková (1)
Marie Němcová (1)
Markéta Skládalová (1)
Martin Blank (1)
Martin Čáp (1)
Martin Jurík (1)
Martin Weis (1)
Martina Vránová (1)
Matthew Walker (1)
Maurizio de Giovanni (1)
Meredith Appleyard (1)
Michael Crichton (1)
Michaela Važanová (1)
Michal Macháček (1)
Michal Tesař (1)
Mikael Niemi (1)
Mikaela Bley (1)
Mike Dow (1)
Milan Dušek (1)
Milan Valach Ph.D. (1)
Mirka Manáková (1)
Miroslav Sedláček (1)
Miroslava Varáčková (1)
Nick Oehme (1)
Nina LaCour (1)
Norman Doidge (1)
Olga Chmurovičová (1)
Paula Harrisonová (1)
Pavel Taussig (1)
Pavla Horáková (1)
Pavlína Jurková (1)
Penelope Ward (1)
Petr Bým (1)
Petr Heteša (1)

(* 1959, Česká republika)

Petr Heteša je český autor, jehož tvorba zasahuje do oblasti sci-fi a prostředí počítačových her. V jeho dílech se odehrávají nesmiřitelné boje plné akce, napětí a zvratů, které přitahují ke čtení nejednoho fanouška kyberpunkové literatury. Ještě před revolucí si ve spolupráci s Karlem Veverkou připisuje na své konto povídky Nečistá hra, Těšíme se na vás nebo novelu Sítě, kanály a stoky.

Dalším úspěšným počinem Petra Heteši byla v 90. letech povídka Gython ze sbírky Základna 2: Let na měsíc, do které přispěl například i Ondřej Neff. Z nového tisíciletí pochází Spousta času na smrt, který je o Cybrainovi, napůl obřím biologickém počítači. Démoni jsou věční je akční titul, v němž hlavní hrdina bojuje o život.

Do prostředí zdevastované čtvrti vás zavede Nevermore Baltimore a prosperující město New Chrome, v němž se odehrává napínavý konflikt mezi softwarem a drogami, vám představí Sex, drogy & cyb’n’roll z roku 2012. Zajatci Minecraftu je o dvou kamarádech Davidu a Lukáši, kteří jsou vtrženi do děje této světoznámé hry.

Stavy nestavy, bytosti nebytosti je soubor povídek o lidech z města i vesnice a jejich interakcích s anděly a démony. Napínaví Vetřelci z Minecraftu na motivy světoznámé počítačové hry zcela pohltí každého milovníka akce, nebezpečí, humoru a překvapivých zvratů ve věku od 10 do 15 let. Neméně zajímavou je dech beroucí fantasy Z deníku ohnivé démonky o krásné dívce Vivian, která má magické schopnosti.

Petr Průcha (1)
Petra Kubáčková (1)
Petra Martišková (1)
Petra Nagyová Džerengová (1)
Petra Rubášová (1)
Philip Roth (1)
Rachel Caine (1)
Randi Barrow (1)
Robert A. Heinlein (1)
Robert Fabbri (1)
Robert Hofrichter (1)
Robin Dix (1)
Robin Maxwell (1)
Roman Cílek (1)
Roman Chlupatý (1)
Roman Strýhal (1)
Ronald Wyeth (1)
Ruta Sepetysová (1)
S. K. Tremayne (1)
Sara Raaschová (1)
Sarah Andersenová (1)
Sarah Haywood (1)
Sarah Perryová (1)
Saša Nový (1)
Shani Petroffová (1)
Siniša Novac (1)
Slim Iceberg (1)
Sofija Kordić (1)
Soňa Sirotková (1)
Stanislava Jarolímková (1)
Stanislava Reschová (1)
Stephen Joseph (1)
Steve Perry (1)
Sue Bentleyová (1)
Susanne Weber (1)
Susie Dayová (1)
T. E. Kinsey (1)
Tamsyn Murrayová (1)
Taylor Jenkins Reidová (1)
Thomas Rydahl (1)
Tom Malmquist (1)
Tomáš Bánik (1)
Tomáš Boukal (1)
Tomáš Menschik (1)
Tony Judt (1)
Tracy Brogan (1)
Trisha Ashley (1)
Ursula K. Le Guinová (1)
Valeria De Tommaso (1)
Veronika Valent (1)
Victoria Connellyová (1)
Vítězslav Němeček (1)
Volker Mohn (1)
W. Somerset Maugham (1)
Warhorse Studios (1)
Yakup Kadri Karaosmanoglu (1)
Zikmund Winter (1)
Michal Horský (1)
Dana Hlavatá (1)
Michelle Adams (1)
Jazyk
anglicky (7)
cs (121)
česky (140)
slovensky (36)
Ocenění
Man Bookerova cena (1)
Pulitzerova cena (2)
Počet stran
24 stran
68 408 stran

Rok vydání
1998
2018

Série
Josef Bergman (3)
Miko Syrový (3)
Royalové (2)
Doba jedová (1)
Vetřelec (1)
Ravenelovi (1)
Vzpomínka na Zemi (1)
DIMILY (1)
Ohnivé krídla (1)
Augustin Veliký (1)
Případy Kate Burkholderové (1)
Jako zabít ptáčka (1)
Sam Berger & Molly Blomová (1)
Láska po francouzsku (1)
Krev za krev (1)
Typ
E-kniha (11)
Zobrazit položky
304 položek
Sourozenci - o spravedlivé výchově
Elektronická kniha - autor Markéta Skládalová, 164 stran

119,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27871
Svatba naoko
Elektronická kniha - Ten pocit, když nachytáte svého přítele v posteli s jinou, a ještě vás pak omylem zatknou... - autor Jo Watsonová, 304 stran

169,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27865
Vycházející slunce
Elektronická kniha - Světoznámý detektivní příběh, který se odehrává na pozadí obchodní a technologické války mezi dvěma mocnostmi. Autor těží z hluboké znalosti tématu a vykresluje v románu sugestivní obrázek západního světa ovládaného světem východním.- autor Michael Crichton, 392 stran

209,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27858
Sprisahanie v Prešporku (SK)
Elektronická kniha - autor Michaela Važanová, 384 stran

319,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27855
LottiNElásky (SK)
Elektronická kniha - autor Mara Stanková, 160 stran

199,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27854
Zober prachy a leť (SK)
Elektronická kniha - autor Ronald Wyeth, 320 stran

319,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27853
Tábor padlých žien
Elektronická kniha - autor Anton Baláž, 296 stran

269,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27852
Djordje
Elektronická kniha - autor Siniša Novac, 96 stran

199,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27851
Svedok (SK)
Elektronická kniha - autor Jan-Erik Fjell, 320 stran

319,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27850
Ženy nášho rodu (SK)
Elektronická kniha - autor Petra Nagyová Džerengová, 272 stran

289,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27849
1968 – Polčas rozpadu komunistického režimu – Denník novinára (SK)
Elektronická kniha - autor Juraj Alner, 336 stran

289,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27848
Mníška (SK)
Elektronická kniha - autor Ivana Havranová, 192 stran

269,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27847
Imidž šelmy (SK)
Elektronická kniha - autor Ester Anaswah, 160 stran

269,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27846
Paní Sherlock Holmes
Elektronická kniha - Šokující a pravdivý příběh první ženy jako zvláštní civilní vyšetřovatelky. - autor Brad Ricca, 432 stran

219,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27844
Jak to dělají skvělí rodiče
Elektronická kniha - Kniha pro šťastné rodiče šťastných dětí. Jednoduchý stručný a přehledný manuál, který shrnuje ty nejúčinnější výchovné strategie. - autor Erica Reischer, 216 stran

169,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27843
Zákon svorky 5: Nekonečné jazero (SK)
Elektronická kniha ze série Zákon svorky, autor Erin Hunterová, 240 stran

129,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27842
Zaklínač Búrková sezóna (SK)
Elektronická kniha - Ďalší famózny príbeh bestsellerovej série od geniálneho autora fantasy. - autor Andrzej Sapkowski, 440 stran

219,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27841
Smrt přijde s úsvitem
Elektronická kniha - autor Louis L'Amour, 256 stran

189,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27840
Křehký slib
Elektronická kniha - autor Ivana Andrews, 232 stran

179,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27839
Blízko plamene
Elektronická kniha - autor Nora Roberts, 304 stran

229,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27838
Turistický průvodce VIII.
Elektronická kniha ze série Turistický průvodce, autor Jiří Glet

95,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27837
Hříšná Indie s nevinnou babičkou
Elektronická kniha - autor Lenka Isgaar Kotrmanová, 102 stran

80,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27836
Tvrdohlavý tiger
Elektronická kniha - autor Tamsyn Murrayová, 160 stran

129,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27835
Nehanbi sa skrotiť rysa (SK)
Elektronická kniha - autor Tomáš Bánik, 128 stran

129,-
Koupit
Ihned ke čtení
Objednací kód: EK27834

Novinky - Elektronické knihy

Akce týdne Akční nabídka elektronických knih. Nejlepší eknihy všech žánrů v akci za jedinečnou cenu. Vybere si každý.
Anthony Ryan, autor bestsellerové trilogie Stín krkavce, přichází s novou knihou Oheň probuzení. Novinka...
Sharon Boltonová, uznávaná autorka krimirománů a tvůrkyně oblíbené série o vyšetřovatelce Lacey Flintové...
e-knihyNejlepší knihy 2017 podle redaktorů Alzy Nabízíme vám minirecenze šesti knižních titulů z roku 2017, které naši redaktoři v Alza.cz vyhodnotili...
Lucy Clarkeová napsala další nervy drásající příběh z pobřeží jižní Anglie. Psychologický thriller Stíny...
Prohlédněte si náš výběr poutavých knížních novinek. Ať už čtete pravidelně, nebo jen příležitostně, tyto...
Více článků Všechny články

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB20
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi