Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Fantasy a sci-fi audioknihy

0
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací na stránce.
Pokud máte dotaz, či požadavek, využijte zákaznické podpory.
Chybí Vám něco? Je něco uvedeno špatně?

Nejprodávanější

1.
Stalker Posledních 28 ks Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Předloha kultovního sci-fi filmu Andreje Tarkovského. - Arkadij Strugackij, Boris Strugackij, čte Jiří Zavřel
-50%
299,-
149,-

2.
Prašina Posledních 29 ks Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Foglarovsky laděný a mimořádně napínavý příběh. - Vojtěch Matocha, čte Matouš Ruml
-50%
199,-
99,-

3.
Počátek Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Fantasticky vynalézavý román od nejpopulárnějšího autora thrillerů na světě. - Dan Brown, čte Martin Sláma
299,-

Další nejprodávanější
131 položek
Značky a parametry
5Guests (1)
AUDIOS.CZ (2)
Baronet (1)
Epocha (5)
Fragment (10)
Kristian (1)
Needles (1)
One Hot Book (1)
OneHotBook (36)
Plus (3)
Publixing (1)
Radioservis (3)
Socha (1)
Tympanum (36)
Walker&Volf (28)
XYZ (1)
Autor
George R. R. Martin (10)

(* 20. září 1948 v Bayonne, New Jersey)

George Raymond Richard Martin je známý americký spisovatel čtenářsky úspěšných románových serií a novel, které spadají do žánru sci-fi a fantasy. Za své knihy získal spisovatelská ocenění Hugo a Nebula, cenu Brama Stokera či World Fantasy Award.

Kult příznivců kolem spisovatele George R. R. Martina se utvořil především po vydání prvních dílů epické ságy Píseň ledu a ohně (A Song of Ice and Fire), podle které byl následně natočen divácky populární seriál kabelové televize HBO. Sám autor se podílí i na scénářích.

Dosud nedokončená sága zahrnuje díly – Hra o trůny, 2000 (A Game of Thrones, 1996), Střet králů, 2001 (A Clash of Kings, 1999), Bouře mečů, 2002 (A Storm of Swords, 2000), Hostina pro vrány, 2006 (A Feast for Crows, 2005) a Tanec s draky, 2012 (A Dance with Dragons, 2011). Nový díl ponese název Vichry zimy (The Winds of Winter), ale zatím je uveřejněno jen několik kapitol.

Napínavá sága si získává čtenáře i diváky po celém světě. Podobně jako u slavných dramat Williama Shakespeara zde figurují hlavní hrdinové s tragickými osudy, láska je vždy předem odsouzená k zániku a do rozepře se dostává tvrdá pravda a milosrdná lež.

Je také autorem novel o rytířích a oblíbených povídkových sbírek, jako je například Píseň pro Lyu, 2002 (A Song for Lya, 1976), Zpěvy hvězd a stínů, 2006 (Songs of Stars and Shadows, 1977), Rytíř Sedmi království (A Knight of the Seven Kingdoms, 2014) a mnohých dalších.

Andrzej Sapkowski (9)

Andrzej Sapkowski

(* 21. 6. 1948, Polsko)

Andrzej Sapkowski je polský spisovatel, známý především jako tvůrce povídek a románové série o zaklínači Geraltovi z Rivie a princezně Ciri. Jako jeden z nejpopulárnějších autorů slovanské fantasy je velmi oblíbený také v České republice, na Slovensku, v Rusku, Německu, Portugalsku, ve Francii, Švýcarsku i Španělsku. Jeho příběhy se staly předlohou pro filmové i seriálové zpracování, ale na jejich základě vznikla také velmi rozšířená RPG hra pro PC a konzole.

V roce 1999 vyšly nové přeložené geraltovské povídky Zaklínač I - Poslední přání, které se skládají z příběhů ze Stříbrného meče, Věčného ohně, Meče osudu, doplněné kompletní povídkou Hlas rozumu a přiloženou černobílou mapou světa podle Stanislava Komárka. Později vyšlo také pokračování - Zaklínač II. - Meč osudu, Zaklínač III. - Krev elfů, Zaklínač IV. - Čas opovržení, Zaklínač V. - Křest ohněm, Zaklínač VI. - Věž vlaštovky a Zaklínač VII. - Paní jezera.

Jedním z posledních titulů je samostatný román s názvem Zaklínač - Bouřková sezóna (2014), v němž se autor opětně navrací ke svému nejpopulárnějšímu hrdinovi – Zaklínači Geraltovi.

Miroslav Žamboch (7)


(* 13. ledna 1972 Hranice)


Miroslav Žamboch je současný český autor, který se věnuje převážně fantasy literatuře a science fiction.

,,Miluji příběhy. Existují dobré a špatné příběhy, žádné jiné dělení není podstatné.“

Jeho prozaickou prvotinou je povídka Zpověď válečníka (1995), s níž vyhrál v soutěži O nejlepší fantasy, a se kterou okamžitě získal přízeň českých čtenářů. Povídka je inspirovaná jednou z písní skupiny Lucie.

Napsal také několik rozsáhlých knižních sérií, jako je například Líheň, Koniáš, Bakly - Bez slitování, Agent John Francis Kovář (Prokletí legendy: Dámská hra) či Agent X-Hawk 01. Často se jedná o napínavé romány, novely a povídkové cykly, ve kterých vystupují známí hrdinové, ale objevují se i nové postavy a charaktery. Narazit můžete také na upíry, vlkodlaky, čaroděje, ale i tajné agenty a nemilosrdné zabijáky. Ponořte se do příběhů plných napětí, akce, nečekaných momentů, tajemství a zbraní.

František Kotleta (5)

(* 1981, Bruntál)

František Kotleta je současný český spisovatel a představitel sci-fi literatury. O jeho skutečné existenci se však vedou nejrůznější teorie a spory. Kotletův autorský styl je velmi podobný tvorbě Jiřího Kulhánka, ke kterému bývá často přirovnáván.

Své čtenáře si získal trilogií s názvem Bratrstvo krve o upírovi Janu Bezzemkovi. Ten musí čelit invazi z vesmíru a postavit se Kartanům, kteří se rozhodli ovládnout planetu Zemi a její obyvatele zotročit.

Příznivce kontroverzní fantastiky zaujme také dvojdílným románem Perunova krev 1 a Perunova krev 2. Knihy jsou plné napětí, zbraní, kontaktních soubojů a nechybí v nich ani erotika a vytí vlkodlaků.

Terry Pratchett (5)
J. R. R. Tolkien (5)

J. R. R. Tolkien

(* 3. ledna 1892 – 2. září 1973)
 

John Ronald Reuel Tolkien je považován za zakladatele žánru moderního fantasy. Kultovní anglický spisovatel byl významným jazykovědcem, znalcem staré angličtiny, severštiny a zároveň profesorem na Univerzitě v Oxfordu. V roce 1972 získal od královny Alžběty II. Řád britského impéria.

Od roku 1916 pracoval na svém celoživotním díle, mytologickém cyklu Kniha ztracených příběhů, později nazvaném Silmarillion (česky 2012). Syn Christopher Tolkien jej vydal až po smrti svého otce.

Knižní debut o mýtické Středozemi uvedl v roce 1937 pod názvem Hobit aneb cesta tam a zase zpátky (česky 1978). Čtenáři byli poprvé seznámeni se zcela svébytným fantazijním světem, který měl vybudován vlastní historii, mytologii, jazyk i hierarchii jednotlivých říší.

Na nebývalý úspěch navázal trilogií Pán prstenů, která se skládá z dílů - Společenstvo Prstenu, Dvě věže a Návrat krále. Syn Christopher Tolkien se dále podílel na vydání tragických pověstí z pera jeho otce, které nesou název Húrinovy děti.

Tolkienovy knihy se rovněž dočkaly zfilmování, na kterém se podílel novozélandský režisér Peter Jackson. Dva z těchto titulů nabízíme i jako audioknihy – Pán prstenů: Společenstvo Prstenu a Hobit: Neočekávaná cesta

Robert Fabian (5)
Asa Larsson (4)
Dmitry Glukhovsky (4)
Christopher Paolini (4)
Suzanne Collinsová (4)
Vilma Kadlečková (4)

Vilma Kadlečková

(* 27. května 1971, Praha)

Vilma Kadlečková je přední česká autorka scifi a fantasy próz, příznivkyně československého fandomu a spoluautorkou hry Dračí doupě. Pracovala také jako redaktorka v nakladatelství Harlequin a z domova vykonává pozici překladatelky. Za své literární dílo obdržela několik ocenění, jako je například cena O nejlepší fantasy, O stříbřitělesklý halmochron, Huňáč zelený, Cena Karla Čapka aj.

Od 90. let se věnovala scifi sérii Legendy o Argenitu, která zavádí čtenáře do budoucí historie vesmíru, kde se vyskytuje unikátní nerost s psychotronickými schopnostmi – Argenit. Po tomto cyklu se autorka na nějakou dobu odmlčela a s vydáváním opět začala až od roku 2007.

V současnosti vychází nová scifi pentalogie s názvem Mycelium. První díl, Mycelium I: Jantarové oči (2013), mapuje nový svět na planetě Össe, kde se začalo využívat tamní myceliální technologie. Dále vyšlo čtenářsky úspěšné pokračování Mycelium II: Led pod kůží (2013), Mycelium III: Pád do temnot (2014) a Mycelium IV: Vidění (2014).

Ransom Riggs (4)
Ben Aaronovitch (4)
Andy Weir (3)
Ray Bradbury (3)
Michal Gulyáš (3)
Petra Neomillnerová (3)
Štěpán Kopřiva (3)

Štěpán Kopřiva

(* 13. 3. 1971, Praha)

Štěpán Kopřiva je český scénárista, režisér a autor komiksových libret, které jsou žánrově na pomezí mezi fantasy, hororem a thrillerem.

Po úspěšném ukončení studií na Střední škole polygrafické v Praze napsal několik drobných próz a románů. Za povídku Dutý plamen obdržel v roce 1996 cenu Karla Čapka. Dále napsal několik filmových scénářů, jako například pro filmy Byl jsem mladistvým intelektuálem, Choking Hazard i pro český televizní seriál Místo nahoře. Je jedním ze spoluzakladatelů populárního komiksového časopisu a nakladatelství CREW, které se specializuje především na tvorbu pro dospělé.

Audio vydavatelství Walker & Volf s.r.o. vydalo 24. června 2014 jedno z nejbrutálnějších děl české fantastiky, dnes již kultovní horor Asfalt (2009) od mága české hororové literární scény Štěpána Kopřivy. Brutálně-satirický horor ASFALT byl nejprve vydán jako rozsáhlý román, pro velkou popularitu se však dočkal mluveného zpracování a byl rozdělen na dvě audioknihy -  Asfalt I. Poslední tři týdny a Asfalt II. Efektivní brutalita.

V roce 2014 vyšel také krvelačný román s názvem Aktivní kovy, který vypráví příběh bývalého superzabijáka galaktické armády.

Ingela Korsell (3)
Roger Zelazny (2)
Jiří W. Procházka (2)
Josef Pecinovský (2)
Stanisław Lem (2)
Frank Herbert (2)
M. R. Carey (2)
Philip K. Dick (2)
Arthur C. Clarke (2)
Robert A. Heinlein (2)
Anthony Ryan (2)
Neil Gaiman (2)
Daniel Kraus (1)
Diana Gabaldon (1)
Frederick Forsyth (1)
Guillermo del Toro (1)
Karel Čapek (1)

Karel Čapek

(* 9. ledna 1890, Malé Svatoňovice - 25. prosince 1938, Praha)

Karel Čapek byl jedním z nejvýznamnějších českých spisovatelů. Kromě toho je znám také jako novinář, filosof, překladatel a amatérský fotograf. Narodil se do rodiny lékaře a byl nejmladším ze tří dětí. Jeho bratrem byl Josef Čapek, malíř a spisovatel. Studoval na gymnáziu v Hradci Králové a Brně a v roce 1915 získal doktorát na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Kvůli své nemoci nebyl odveden do armády, nemusel tedy bojovat v první světové válce.

Po studiu působil krátce jako vychovatel a učitel, krátce na to však přešel k novinařině. Jako redaktor působil například v Lidových novinách, poté byl dramaturgem i režisérem Vinohradského divadla a 8 let působil jako předseda Československého PEN klubu.

Karel Čapek rád cestoval a zajímal se o dění kolem sebe. V jeho obsáhlém díle se odráží jeho inteligence a sečtělost. Varoval před fašismem a rasismem a vyjádřil také obavu, že jednou technika získá moc nad člověkem. Jeho úvahy a odkazy jsou aktuální dodnes. Ve svém díle využíval bohaté slovní zásoby, neobvyklých slov a rozvitých souvětí. Karel Čapek zemřel na zápal plic, pohřben je na vyšehradském hřbitově v Praze.

Výčet jeho rozsáhlého díla zahrnuje například fejetonový román Továrna na absolutno (1922), román Krakatit (1922), povídky s detektivní tematikou Povídky z jedné kapsy a Povídky z druhé kapsy (1929), volnou trilogii s filosofickými myšlenkami Hordubal, Povětroň, Obyčejný život (1933-1934) nebo protifašistický román s využitím alegorie Válka s mloky (1936).

Čapek je dále autorem vědeckofantastického dramatu R.U.R (1920), v němž poprvé zazní slovo robot, alegorie Ze života hmyzu (1921), divadelní hry Věc Makropulos (1922) nebo protidiktátorských dramat Bílá nemoc (1937) a Matka (1938). Z jeho pera pochází také cestopisy (Italské listy, Anglické listy), pohádky pro děti (Dášeňka čili život štěněte, 1933), překlady nebo politické texty (Hovory s T.G. Masarykem, 1928–1935). V roce 1989 natočil režisér Štěpán Skalský film Člověk proti zkáze pojednávající o posledních letech života Karla Čapka.

Dílo Karla Čapka si můžete vychutnat i prostřednictvím audioknih, například:
Válka s mloky
Bílá nemoc
Dášenka čili život štěněte
Hordubal
R.U.R.
Hovory s T. G. Masarykem
Krakatit
Věc Makropulos

Další audioknihy Karla Čapka.

Margaret Atwoodová (1)
Orson Scott Card (1)
C.S.Lewis (1)
Dan Brown (1)

Dan Brown* 22. června 1964 Exeter, New Hampshire

Dan Brown se narodil roku 1964 v Exeteru ve státě New Hampshire. Vystudoval na tamní univerzitě a několik let se pokoušel uchytit se v Los Angeles jako skladatel. Když neuspěl, vrátil se do rodného města, nějaký čas vyučoval na univerzitě angličtinu, ale záhy ho zlákala profese spisovatele.

V roce 1996 vydal svou prvotinu Digitální pevnost (Digital Fortress) z prostředí tajných služeb. O tři roky později slavil úspěch s románem Andělé a démoni (Angels and Demons), v němž se poprvé objevila postava harvardského profesora Roberta Langdona, a v roce 2001 následovala Anatomie lži (Deception Point).

V roce 2003 se ovšem z autora relativně úspěšných thrillerů stal podle výsledků ankety časopisu Time jeden z nejvlivnějších lidí na světě a z jeho dalšího románu celosvětový fenomén. Šifra mistra Leonarda (The Da Vinci Code, Argo vydalo také v odlišném překladu pod názvem Da Vinciho kód) zaznamenala nevídaný úspěch.

Velmi úspěšný byl i další thriller s hlavním hrdinou  Robertem Langdonem - Ztracený symbol (The Lost Symbol) a Inferno (Inferno).

David Mitchell (1)

(* 12. 1. 1969, Spojené království)

David Mitchell, celým jménem David Stephen Mitchell, je anglicky píšící autor, který byl již dvakrát nominován na prestižní Man Bookerovu cenu. Za román Atlas mraků získal také ocenění Nebula. Během svého život pobýval několik let v Itálii, Japonsku a Irsku.

Debutoval v roce 1999 románem Ghostwritten (česky Hybatelé), za nějž obdržel ocenění Mail on Sunday/John Llewelllyn Rhys Prize za nejlepší knihu autora do pětatřiceti let a rovněž obdržel nominaci na cenu First Book Award listu Guardian.

Na předešlý světový úspěch poté navázal knihou Number9dream (2001) a v roce 2014 se na pultech českých knihkupectví objevil román Atlas mraků (Cloud Atlas, 2004). Tento poutavý a důkladně promyšlený příběh, který se ocitá na pomezí mnoha žánrů i časových rovin, předkládá čtenáři zcela moderním a unikátním způsobem ideu o lidské existenci a touze po moci. Kniha se dočkala v roce 2012 divácky úspěšné filmové adaptace, na které se podílel režisér Tom Tykwer i sourozenecké duo Lana a Andy Wachowski.

V roce 2014 u nás vychází retro román Třináct měsíců, jenž se navrací do dob časů prvních lásek, vinylů a videoher v maringotkách.

Douglas Adams (1)
Jack London (1)
John Ronald Reuel Tolkien (1)
Jules Verne (1)
M. T. Majar (1)
Petr Stančík (1)
Tereza Janišová (1)
Monika Šimkovičová (1)
Mary W. Shelley (1)
Václav Šorel (1)
Tim Lebbon (1)
Emil Hakl (1)
Jaroslav Kalfař (1)
John Wyndham (1)
Michael Ende (1)
Robert Merle (1)
Tanya Stewnerová (1)
William P. Blatty (1)
Arkadij Strugackij (1)
Boris Strugackij (1)
Aldous Huxley (1)
Jeff VanderMeer (1)
Vojtěch Matocha (1)
Interpret
Martin Finger (8)
František Dočkal (8)
Zdeněk Velen (8)
Jan Vondráček (7)
Jana Stryková (7)
Martin Myšička (6)
Tereza Bebarová (5)
Jan Vlasák (5)
Kristýna Frejová (5)
Martin Stránský (5)
Aleš Procházka (4)
Jan Zadražil (4)
Jaroslav Plesl (4)
Klára Issová (4)
Marek Holý (4)
Pavel Soukup (4)
Valérie Zawadská (4)
Zuzana Slavíková (4)
Jiří Klem (4)
Ludvík Král (4)
Tomáš Kobr (4)
Viktor Dvořák (4)
Borek Kapitančik (3)
Vasil Fridrich (3)
Dana Pešková (3)
Michal Gulyáš (3)
Různí interpreti (3)
Dana Černá (2)
Jan Meduna (2)
Jiří Lábus (2)
Jitka Ježková (2)
Luboš Ondráček (2)
Pavel Rímský (2)
Daniela Choděrová (2)
Filip Čapka (2)
Ivan Lupták (2)
Jitka Škápíková (2)
Klára Sedláčková Oltová (2)
Lucie F. Šternerová (2)
Lucie Šternerová (2)
Radim Jíra (2)
Richard Honzovič (2)
Alexej Pyško a Eva Josefíková (1)
Andrea Černá (1)
Arnošt Goldflam (1)
David Novotný (1)
Filip Kaňkovský (1)
Jan Hartl (1)
Jaromír Meduna (1)
Jiří Zavřel (1)
Josef Kaluža (1)
Josef Somr (1)
Kajetán Písařovic (1)
Kamil Halbich (1)
Kryštof Rímský (1)
Martin Sláma (1)
Martin Zahálka (1)
Martina Krátká (1)
Miroslav Táborský (1)
Norbert Lichý (1)
Otakar Brousek ml. (1)
Petr Ctvrtnícek (1)
Tereza Dočkalová (1)
Veronika Khek Kubařová (1)
Viktor Preiss (1)
Barbora Žilecká (1)
Bianka Buckov (1)
Dušan Jamrich (1)
Elena Podzámska (1)
Igor Orozovič (1)
Jakub Hejdánek (1)
Jan Herget (1)
Jan Rosák (1)
Jiří Štědroň (1)
Josef Polášek (1)
Kateřina Janečková (1)
Lucie Cerníková (1)
Matouš Ruml (1)
Michal Pavlata (1)
Ota Jirák (1)
Pavla Beretová (1)
Pavol Smolárik (1)
Perla Kotmelová (1)
Peter Kollárik (1)
Peter Krajčovič (1)
Petr Pochop (1)
Petra Vajdová (1)
Rastislav Sokol (1)
Renata Volfová (1)
Richard Fiala (1)
Robert Mikluš (1)
Štefan Kožka (1)
Tomáš Horváth (1)
Vojtěch Dyk (1)
Zuzana Kajnarová (1)
Michal Balcar (1)
Petr Vršek (1)
Lucie Polišenská (1)
Jaromíra Mílová (1)
Petr Jeništa (1)
Jitka Moučková (1)
Kateřina Jebavá (1)
Martin Siničák (1)
Martin Písařík (1)
Délka
5 h
263 h

Kategorie
Fantasy a sci-fi (131)
Audioknihy (104)
Zahraniční literatura (81)
Česká literatura (26)
Dobrodružné romány (15)
Pro mládež (15)
Detektivky, thrillery (4)
Horory a mystika (3)
Humor, satira a komedie (3)
Povídky (2)
Dějiny a historie (1)
Klasická díla (1)
Série
Zaklínač (audio) (7)
Na ostřích čepelí (2)
Mycelium (audio) (4)
Stín krkavce (audio) (2)
SPAD (audio) (3)
Metro (audio) (1)
Úžasná Zeměplocha (audio) (5)
Jižní Zóna (audio) (1)
Peter Grant (audio) (3)
PAX (audio) (4)
Jazyk
česky (128)
sk (1)
česky (1)
Zobrazit položky
Mariňáci II.
Audiokniha MP3 Robert Fabian, čte Zdeněk Velen, 8 hod. 15min.

199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ739
Hra o trůny
Audiokniha MP3 George R. R. Martin, čte František Dočkal, 44 hod. 32min.

399,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ236
Balíček sci-fi audioknih za výhodnou cenu
Audiokniha MP3 různí autoři,

Balíček sci-fi audioknih za výhodnou cenu
-25%
-25% 897,-
673,-
Koupit
Akční cena
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A564
Letopisy Narnie
Audiokniha MP3 - Projděte do země zázraků a kouzel – do Narnie! - C.S.Lewis, čte Miroslav Táborský, 36 hod. 20min.

Letopisy Narnie
-50%
-50% 693,-
349,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ348
Počátek
Audiokniha MP3 - Fantasticky vynalézavý román od nejpopulárnějšího autora thrillerů na světě. - Dan Brown, čte Martin Sláma, 19 hod. 28min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A753
Zaklínač I - Krev elfů
Audiokniha MP3 Andrzej Sapkowski, čte Martin Finger. První část legendární Sapkowského ságy o zaklínači Geraltovi a jeho sudbě, 11 hod. 48min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ869
Stopařův průvodce Galaxií
Audiokniha MP3 - Kultovní parodie na sci-fi v podání excelentního Vojtěcha Dyka. - Douglas Adams, čte Vojtěch Dyk, 6 hod. 20min.

249,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA124
Zaklínač II - Čas opovržení
Audiokniha MP3 Andrzej Sapkowski, čte Martin Finger. 2. část kultovní fantasy Ságy o Zaklínači, 12 hod. 40min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A088
Metro 2033
Audiokniha MP3 - Světový apokalyptický bestseller ze spletitého labyrintu moskevského metra. - Dmitry Glukhovsky, čte Filip Čapka, 17 hod. 33min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A146
Stalker
Audiokniha MP3 - Předloha kultovního sci-fi filmu Andreje Tarkovského. - Arkadij Strugackij, Boris Strugackij, čte Jiří Zavřel, 6 hod. 17min.

Tento týden zakoupilo 18 zákazníků
Stalker
-50%
-50% 299,-
149,-
Koupit
Black Friday
Posledních 28 ks
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A936
Meč osudu
Audiokniha MP3 - Fantastické povídky od legendárního autora ságy o Zaklínači. - Andrzej Sapkowski, čte Martin Finger, 16 hod. 44min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B055
Zaklínač III. - Křest ohněm
Audiokniha MP3 Andrzej Sapkowski, čte Martin Finger. 3. část kultovní fantasy Ságy o Zaklínači, 13 hod. 10min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A218
Zaklínač V. - Paní jezera
Audiokniha MP3 - 5. část ságy o zaklínači Geraltovi a princezně Ciri. - Andrzej Sapkowski, čte Martin Finger, 21 hod. 9min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A686
Zaklínač IV - Věž vlaštovky
Audiokniha MP3 Andrzej Sapkowski, čte Martin Finger. 4. část kultovní Ságy o Zaklínači, 17 hod. 19min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A434
Malevil
Audiokniha MP3 - Jeden z nejpoutavějších příběhů francouzské literatury druhé poloviny 20. století konečně vychází i v audioknižní podobě. - Robert Merle, čte Martin Myšička, Jiří Lábus, Daniela Kolářová a kol., 10 hod. 12min.

329,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A764
Hra o trůny 5 - Tanec s draky
Audiokniha MP3 - Epická fantasy sága pokračuje. - George R. R. Martin, čte František Dočkal, 62 hod. 40min.

399,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A093
Hra o trůny 2 - Střet králů
Audiokniha MP3 George R. R. Martin, čte František Dočkal, 50 hod.

399,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ408
Hra o trůny 4 - Hostina pro vrány
Audiokniha MP3 George R. R. Martin, čte František Dočkal, 46 hod. 55min.

399,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ946
Hra o trůny 3 - Bouře mečů
Audiokniha MP3 George R. R. Martin, čte František Dočkal, 63 hod. 14min.

399,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ677
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
Audiokniha MP3 - První část kultovní fantasy trilogie. - John R. R. Tolkien, čte Aleš Procházka, 21 hod. 24min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ254
Rázová vlna
Audiokniha MP3 - Závěr akční postapokalyptické trilogie Spad. - František Kotleta, čte Borek Kapitančik, 8 hod. 32min.

199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A775
Soudné sestry
Audiokniha MP3 - Humoristická fantasy ze série Úžasná Zeměplocha. - Terry Pratchett, čte Zuzana Slavíková, 14 hod. 5min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A894
KONIÁŠ „Konec vlka samotáře“
Audiokniha MP3 Miroslav Žamboch, čte Pavol Smolárik, 2 hod. 55min.

119,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A086
451 stupňů Fahrenheita
Audiokniha MP3 - Nejslavnější dílo klasika science-fiction k poslechu! - Ray Bradbury, čte Jaromír Meduna, Jan Hartl, Kamil Halbich, Tereza Bebarová, Jiří Lábus, 5 hod. 31min.

269,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B032
Umělá inteligenceAI – Umělá inteligence (VŠE, CO CHCETE VĚDĚT) AI neboli umělá inteligence je termín, který slýcháme v poslední době poměrně často. Co to ale umělá...
Soutěž O2 Audiokniha roku 2017 zná své vítěze! Pokud máte rádi mluvené slovo, přečtěte si náš článek a...
V rámci propagační akce Velký audioknižní čtvrtek vyjde 2. listopadu jedenáct zajímavých titulů...

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Před 1 hodinou objednala Helena, Jesenice u Prahy
 
PAX 5: Sluhové zla Ihned ke stažení a poslechu
229,-Před 1 hodinou objednal Jiří, Otrocineves
 
Prašina Posledních 29 ks
Ihned ke stažení a poslechu
99,-Před 1 hodinou objednal Daniel, Praha 10 - Vršovice
 
Stalker Posledních 28 ks
Ihned ke stažení a poslechu
149,-Před 1 hodinou objednal František, Ústí nad Labem
 
Artemis Ihned ke stažení a poslechu
319,-Před 1 hodinou objednala Věra, Pardubice
 
Stalker Posledních 28 ks
Ihned ke stažení a poslechu
149,-Před 2 hodinami objednal Daniel, Praha 10 - Vršovice
 
Prašina Posledních 29 ks
Ihned ke stažení a poslechu
99,-Před 3 hodinami objednal Jaroslav, Brno 14
 
Stráže! Stráže! Ihned ke stažení a poslechu
339,-Před 3 hodinami objednala firma
 
Asfalt II. - Efektivní brutalita Ihned ke stažení a poslechu
190,-Před 3 hodinami objednal Josef
 
Konec civilizace Ihned ke stažení a poslechu
269,-Před 4 hodinami objednal Jakub, Postřekov
 
Zaklínač II - Čas opovržení Ihned ke stažení a poslechu
299,-Před 4 hodinami objednal Jan, Praha 3
 
Artemis Ihned ke stažení a poslechu
319,-Před 5 hodinami objednala Eva, Mlada Boleslav
 
Prašina Posledních 29 ks
Ihned ke stažení a poslechu
99,-
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB12
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi